Zobacz wyniki ankiety: Jak zagłosujesz w II turze?

Głosujących
134. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • na Bronka

    69 51.49%
  • na Jarka

    37 27.61%
  • nie zagłosuje

    22 16.42%
  • oddam nieważny głos

    6 4.48%
Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 149
  1. #101
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    Weeskacz powinieneś pisać artykuły do "Wprost" albo do "Newsweeka"
    ciekawe też czy w następnym poście odpowiesz na wszystkie 30 (retorycznych ?) twoich pytań, zaczynających się na "Czy ..."
    Ostatnio edytowane przez limperFish ; 30-06-2010 o 12:29

  2. #102
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez limperFish Zobacz posta
    Weeskacz powinieneś pisać artykuły do "Wprost" albo do "Newsweeka"
    ciekawe też czy w następnym poście odpowiesz na wszystkie 30 (retorycznych ?) twoich pytań, zaczynających się na "Czy ..."

    A dlaczego nie do "Nasz Dziennik" czy "Gazeta Polska"? Tam jest cenura i piszę się tylko tę "prawdę" która odpowiada z góry założonej ideologii?

    Skoro potrafisz rozpoznać retoryczne pytanie to powinieneś też wiedzieć czym ono jest i czy się na nie odpowiada czy nie.

    Dlaczego mam takie wrażenie, że moje posty rozumieją wyłącznie te osoby do których one nie są, a raczej nie muszą być kierowane? (pyt.ret.)

  3. #103
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta
    2 tura

    glos niewazny zaden kandydat nie odpowiada mi w nawet w 0.01% niestety
    +1

  4. #104
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Sąd się 4 razy pomylił by nie powiedzieć, że sąd jest w rękach "układu" - bo Kaczyński NIGDY nie kłamie, nigdy nie zmienia zdania i zawsze mówi tylko to w co głęboko wierzy i co jest oczywistą oczywistością. Kto w to wątpi niech posłucha tej debaty








    Anox pytałem już się Ciebie o to sto razy, ale zapytam jeszcze raz - po co Ty włazisz do wątku politycznego skoro Ty nie masz absolutnie nic do powiedzenia, a Twoje poglądy są jeszcze zależne od tego czego pierwszego i z jakiego źródła się dowiesz o tym świecie.
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Twoje odpowiedzi w wątkach okołopolitycznych można przedstawić schematem:

    1. Kościół robi ludziom blablablablabla [epitety]
    2. JKM robi ludziom blablablablabla [epitety]
    3. PO to jedyne co da się (choć czasem i to z trudem, ale jednak) wytrzymać.
    fyp

    ps. matematykę sobie powtórzcie bo z waszych obliczeń wynika, że JKM jest w swoich poglądach w 99,99 % rożny od Kaczyńskiego i Komorowskiego. A myślę, że z tym pierwszym niemal cały konserwatyzm mają wspólny. Z kolei z drugim to mysle, że JKM podpisalby się np. pod likwidacją senatu i redukcją darmozjadów w sejmie.

  5. #105
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta






    Anox pytałem już się Ciebie o to sto razy, ale zapytam jeszcze raz - po co Ty włazisz do wątku politycznego skoro Ty nie masz absolutnie nic do powiedzenia, a Twoje poglądy są jeszcze zależne od tego czego pierwszego i z jakiego źródła się dowiesz o tym świecie.

    dobre

  6. #106
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Nom, boki zrywać, nie?

  7. #107
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    Weeskacz a po co Ty wlazisz na forum pokerowe, jesli w tej kwestii nie masz nic ciekawego do powiedzenia, nie lepiej znalezc sobie inne miejsce w sieci i pisac z innymi oszolomami, ktorzy zamiast zdania pisza strone?

  8. #108
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    Weeskacz a po co Ty wlazisz na forum pokerowe, jesli w tej kwestii nie masz nic ciekawego do powiedzenia, nie lepiej znalezc sobie inne miejsce w sieci i pisac z innymi oszolomami, ktorzy zamiast zdania pisza strone?
    +100

  9. #109
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    http://forum.pokerzysta.pl/forum/174...tml#post361286

    poza tym liczyłem na to, że tutaj łatwiej o inteligentne osoby z którymi będzie można pogadać miedzy sesjami. Ale to nie znaczy, że zamierzam Ciebie w jakiś sposób dyskryminować. Przeciwnie bardzo chętnie przeczytam o Twoich poglądach i uwagach odnośnie naszej polskiej rzeczywistości. Mam nadzieję, że w przyszłości nie będziesz tutaj tylko przybiegał za innym kundelkiem by poszczekać sobie na weeskacza. Bo ja za to kiełbaski nie rzucę, oj nie

  10. #110
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    co prawda zostało jeszcze parę minut debaty, ale już można powiedzieć, że wygrał ją Kaczyński, a ja mam tylko jeden komentarz - bezczelność Marszałka Komorowskiego nie zna granic