Zobacz wyniki ankiety: Jak zagłosujesz w II turze?

Głosujących
134. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • na Bronka

    69 51.49%
  • na Jarka

    37 27.61%
  • nie zagłosuje

    22 16.42%
  • oddam nieważny głos

    6 4.48%
Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 149
  1. #31


    To tak apropo wstydu jak Jarek zostanie prezydentem

    Takich perelek mozna wyszukac o wiele wiecej.

    A i przypomnijmy soboie Lecha i jego slynne Irasiad, Borubar, Roker Perejro itd.

    To sie nazywa genetyczny debilizm

  2. #32
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Ale pamiętajcie,że Jarek Jarek przyjaciół ma wielu.........


    jednym słowem ode mnie chuj mu w dupe.

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    "Po trupach do celu" - już nawet Oleksy jest ok, SLD jest ok. Taki właśnie jest Jarek.

  4. #34
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez rogaliq Zobacz posta

    A i przypomnijmy soboie Lecha i jego slynne Irasiad, Borubar, Roker Perejro itd.

    To sie nazywa genetyczny debilizm
    Jakby to miało jakiekolwiek znaczenie i jakby Komorowski nie popełnił żadnych gaf...

    Btw. widzę po wypowiedziach w tym temacie że niektórzy mocno są zaślepieni tym co im media wmawiają.
    Ktoś tam wyżej pisał o podatku liniowym, PO już dawno się wycofało z tego pomysłu, nie zdziwię się jak podatki wzrosną. Zauważcie kto jest prezesem NBP...

    Piszecie, że nie umiecie się nadziwić jak ktoś może tutaj na Kaczyńskiego głosować. Ja na niego nie głosują ale się nie mogę nadziwić jak ktoś może głosować na Komorowskiego.

    Capodi pisał o prywatyzacji służby zdrowia, PO również już dawno odeszła od tego pomysłu, przecież nawet Komorowski złożył pozew na Kaczyńskiego, gdy ten powiedział publicznie że Komorowski jest zwolennikiem prywatyzacji.

    Nie znacie nawet programu PO a głosujecie za Komorowskim, wp
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 25-06-2010 o 15:01

  5. #35
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Ja oczywiscie podobnie jak to mialo miejsce podczas pierwszej tury na glosowanie sie nie wybieram. Kilku rzeczy jednak nie da sie nie zauwazyc.

    Oleksy jest ok takze dla Komorowskiego. On tez po wyborach wyglosil mega wazeliniarskie i nasaczone klamstwami przemowienie (lewica jest na polskiej scenie konieczna). Co wiecej jak juz jestesmy przy obludzie, to dziwne, ze nikt nie zwraca uwagi na bezczelne wypieranie sie swoich pogladow przez Komorowskiego. Chocby w przypadku tak wykorzystywanej przez Jarka sluzby zdrowia. A juz robienie tego przed sadem to po prostu wstyd.

    Jak juz jestesmy przy SZ to powiem szczerze, ze gdyby Komorowski powiedzial jasno ze, poprze prywatyzacje, to jak nie lubie jego i kanalii z jego parti chyba mialby moj glos. Waham sie, bo prawdopodobnie ustawa przeforsowana przez tych nieudacznikow bylaby najprawdopodobniej kompletnym gniotem, ale lepszy taki gniot niz burdel jaki mamy teraz.

    Gafy. Wiele osob przypomina gafy, ale tradycyjnie nikt nie wspomina o Kwasniewskim. Pod tym wzgledem nic sie nie zmienilo przewracanie sie po pijaku na grobach poleglych zolnierzy caly czas jest mniejszym przewinieniem niz jakies nic nie znaczace przejezycznia przesadnie naglosnione przez media.
    Po raz n-ty powtorze: Kaczynski nie powiedzial Borubar, a Boruc bardzo. Ale pewnie dla tych ktorych to bawi nie ma to wiekszego znaczenia. Tak samo zreszta jak to, ze Komorowski juz podczas kampani Komorowski zdarzyl kilka osob (czy raczej grup osob) obrazic.

    Bez urazy, ale zeby smiac sie z tych dwoch szczekaczy-ignorantow trzeba miec umysl trzylka. Niektorzy chca byc fajni, a ostatnio obrazoburczosc debilizm i robienie z siebie kretyna jest w cenie, szkoda tylko ze patrzac na chlodno wyglada to zalosnie.

    Co do meritum: nie ide na wybory bo, nie odpowiada mi, zaden z kandydatow.
    Nie zaglosuje na Komorowskiego bo:

    1. Nie lubie jego przyglupiej partii ktora ma z liberalizmem tyle wspolnego co weeskacz z kultura osobista oraz jego samego.
    2. Jest cipa, bedzie tanczyl jak Tusk mu zagra. Moze z jednej z strony to nic zlego, moze latwiej bedzie rozliczac ta partie. Moze nawet jak przedzej czy pozniej ludzie sie na nich poznaja i wysla wpizdu, to urodzi sie na scenie jakies nieglupie ugrupowanie (jezeli wygra Kaczynski to pewnie dalej beda przepychanki i tym gawiedz bedzie zyla). Jaroslaw jakis tam autorytet ma (przynajmniej u babc i ludzi zwiazanych z Kosciolem), politycznie w ciemie bity tez nie jest - juz dluga trzyma swoja caly PiS za jaja, a wszelkie proby niesubordynacji koncza sie dla jego przeciwnikow niebytem. Komorowski przy nim wyglada na ciecia na posylki.
    3. Nie jest ani socjalista ani liberalem, czyli po prostu nie ma pogladow albo wstydzi sie je wyjawiac.

    Nie zaglosuje na Jarka bo:
    1. Jest socjalista. Jezeli bedzie prezydentem, to jest niewielka szansa na to, ze w gospodarce cos sie zmieni. Na prywatyzacje SZ nie ma szans.
    2. Drazni mnie jego granie na emocjach, chociaz w zadzie wszyscy politycy to robia.
    3. Nie podoba mi sie wachanie z postokomunistami i nowoczesnymi gejofilami z SLD. Ty przechlapal sobie kompletnie. (a propos: nie wiem jak mozna uwazac ze ktos taki jak Napieralski nadaje sie na urzad prezydenta. I juz nawet nie chodzi o przekonania polityczne, po prostu nie wyobrazam sobie zeby prezydent nie potrafil poradzic sobie z 70cioletnia babcia. W rankingu cipowatosci Grzez jest u mnie nawet za Pawlakiem. Jezeli ktos nie widzial: http://www.youtube.com/watch?v=0WoFYG1nIWY )

    I najwazniejsze: nie mam zamiaru 'nabijac frekwencji'. Osoby ktore nie maja przekonania co do zadnego z kandydatow albo po prostu nie maja wiekszego pojecia o polityce, a uginaja sie pod idiotyczna presja, lykaja glodne kawalki o obywatelskich obowiazkach przyczynia sie tylko tego, ze sytuacje mamy taka jak mamy. Pozycja minimalnego zwyciezcy w wyborach w ktorych frekwecja wynosila 90% jest nieporownywalnie wieksza od zyciezcy 80-20 przy frekwencji 30%.
    Popieranie wiec kogos za wszelka cene jest wiec sprzeczne z logika. O jakichkolwiek widocznych zmiancha na lepsze w obecnej sytuacji nie ma co nawet marzyc.

  6. #36
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Btw. widzę po wypowiedziach w tym temacie że niektórzy mocno są zaślepieni tym co im media wmawiają.
    To jest strasznie wkurzajace. Akurat najbardziej zaslepieni sa JKMowcy.
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Ktoś tam wyżej pisał o podatku liniowym, PO już dawno się wycofało z tego pomysłu, nie zdziwię się jak podatki wzrosną. Zauważcie kto jest prezesem NBP...
    Pewnie wiesz ze prezes NBP nie odpowiada za podatki. Jezeli sugerujesz ze wybor Belki swiadczy o socjalistycznych pogladach gospodarczych PO to tak nie jest, spojrz na Rostkowskiego.
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Piszecie, że nie umiecie się nadziwić jak ktoś może tutaj na Kaczyńskiego głosować. Ja na niego nie głosują ale się nie mogę nadziwić jak ktoś może głosować na Komorowskiego.
    fair enough
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Capodi pisał o prywatyzacji służby zdrowia, PO również już dawno odeszła od tego pomysłu, przecież nawet Komorowski złożył pozew na Kaczyńskiego, gdy ten powiedział publicznie że Komorowski jest zwolennikiem prywatyzacji.
    Pisalem o komercjalizacji (oddanie samorzadom, ktore potem moga postepowac z nimi wedlug uznania), co zreszta zostalo przeglosowane tylko Lech zawetowal.

    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Nie znacie nawet programu PO a głosujecie za Komorowskim, wp
    No ok, niech tak bedzie

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Napisał anatom
    Ja właśnie podobnie będę głosował z tym że nie przeciw Bronkowi tylko przeciw monopolowi władzy w rękach PO. Gdyby rządziła jakakolwiek inna partia niż PO to w II turze głosowałbym na Bronka ale w tej sytuacji niestety z ciężkim sercem muszę głosować na Kaczora którego nie trawie

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Panowie jeśli dla Was ideologia jest ważniejsza niż rozwój kraju i ograniczanie socjalizmu to macie do tego pełne prawo. Tylko proszę Was nie nazywajcie się liberałami. Ja uważam się za liberała i na równi jestem przeciwnikiem: komunizmu, socjalizmu, radykalizmu, nacjonalizmu, rasizmu, sekciarstwa, nienawiści, nietolerancji i fanatyzmu. Wy nie tylko jesteście skłonni "w razie potrzeby" je zaakceptować, ale wiele z nich stanowi dla Was prawdziwe wartości których jesteście w stanie bronic za wszelką cenę. Do tego też macie prawo. Tylko miejcie odrobinę godności i rozsądku by nie nazywać innych socjalistami czy lewakami kiedy sami wskakujecie na ten wózek. Tym bardziej kiedy macie tak mgliste pojęcie o tym co jest prawdziwą wartością i co to jest moralność - rzeczywista moralność, a nie katolicka, nacjonalistyczna czy ideologiczna.
    Szkoda mistrzu że nie wkleiłeś drugiej części mojego posta, w którym zaznaczam, że będę głosował na Kaczora nie dlatego że uwielbiam jego ideologie tylko dlatego, że nie podpisze m.in. ustawy o finansowaniu in vitro z budżetu. PO jest tak samo socjalistyczne jak i PiS więc jeden chuj kto rządzi, oba ugrupowania mi osobiście nie odpowiadają (żadna z partii zarejestrowanych w Polsce mi nie odpowiada - tak na marginesie). Niemniej jednak można liczyć na to że jeśli Kaczor będzie Prezydentem (jednocześnie PO nie będzie miało monopolu) to być może obrazi się, pokłóci czy cokolwiek i nie podpisze którychkolwiek z socjalistycznych pomysłów PO.

    P. S. nie ma czegoś takiego jak "moralność rzeczywista". Tak samo jak nie ma czegoś takiego jak "prawdziwa wartość". Jeśli próbujesz komuś narzucić swoje wartości czy moralność, które uważasz za "rzeczywiste" to sam wpisujesz się w zbiór sekciarstwa, nietolerancji i fanatyzmu, zbiór ludzi których jesteś przeciwnikiem

    pozdro

  8. #38
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Co za beton...ręce opadają

    Argumenty kosmos, a zdrowy rozsądek gdzieś w kosmosie.

    SKORO WSZYSTKO MACIE W DUPIE KTO BĘDZIE RZĄDZIŁ I NIE GLOSUJECIE TO PO CO W OGÓLE WYPOWIADACIE SIĘ NA TEMATY POLITYCZNE?

    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    widzę po wypowiedziach w tym temacie że niektórzy mocno są zaślepieni tym co im media wmawiają.
    Ten "argument" przytaczają Ci co sami są podatni na to i uważają, że inni też muszą. Anoxic przecież niemal wszystki twoje wypowiedzi w wątku politycznym to było ksero jakiś ideologicznych tekstów. Z teczkami i listami "afer" na wzór Macierewicza włącznie, które to rozklejałeś przez kilka tygodni na okrągło, wtedy to już całkiem odleciałeś.

    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    Oleksy jest ok takze dla Komorowskiego. On tez po wyborach wyglosil mega wazeliniarskie i nasaczone klamstwami przemowienie (lewica jest na polskiej scenie konieczna).
    Ale Komorowski nigdy nie wysyłał Oleksego do więzienia i mu nie ubliżał. Jaruś chciał delegalizacji SLD, a wszystkich komuchów chciał widzieć w więzieniu. To nie Komorowski się "farbuje" w tej kampanii tylko Jaruś który zgrywa baranka i nagle odkrywa, że jego serce bije po lewej stronie.


    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    Wiele osob przypomina gafy, ale tradycyjnie nikt nie wspomina o Kwasniewskim. Pod tym wzgledem nic sie nie zmienilo przewracanie sie po pijaku na grobach poleglych zolnierzy caly czas jest mniejszym przewinieniem niz jakies nic nie znaczace przejezycznia przesadnie naglosnione przez media.
    Kwaśniewski pijany. Nic innego na niego nie macie? To już oklepane.( btw. Kaczyńskiego kancelaria zamawiała po kilkaset buteleczek miesięcznie różnego rodzaju alkoholu bo Leszek z presją sobie nie radził) Kwaśniewski prowadził rozsądną politykę zagraniczną która do czegoś dążyła. A co osiągnął Kaczyński? Wojna z Rosją, wojna z Niemcami i UE. Co z tego Polska miała? Tyle że ruski dogadali się z Niemcami za naszymi plecami i nas wyrolowali. Jak można wstrzymać całą UE i negocjować traktat telefonicznie razem z braciszkiem(bo wiadomo kto decyzje poodejmował a kto meldował) a potem odmawiać podpisania tego traktatu? Polityka Kaczyńskiego nie miała żadnego celu i sensu. Tylko zmarnowane lata i stworzone niepotrzebne konflikty. A Polska stała nie niepoważnym partnerem dla Europy i to takim który sam nie wie co i po co robi.


    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    Jaroslaw jakis tam autorytet ma (przynajmniej u babc i ludzi zwiazanych z Kosciolem), politycznie w ciemie bity tez nie jest - juz dluga trzyma swoja caly PiS za jaja, a wszelkie proby niesubordynacji koncza sie dla jego przeciwnikow niebytem.
    Hitler też twardo trzymał swoich. Dla Ciebie dyktator który nikogo nie słucha i wszystko wie najlepiej, a za wszelkie słowa krytyki usuwa z partii to poważny polityk? Tak wg Ciebie powinna wyglądać partia polityczna?

    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    3. Nie jest ani socjalista ani liberalem, czyli po prostu nie ma pogladow albo wstydzi sie je wyjawiac.
    To tak jak osoby które przerzucają głos z JKM na Kaczyńskiego.

    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta
    zaznaczam, że będę głosował na Kaczora nie dlatego że uwielbiam jego ideologie tylko dlatego, że nie podpisze m.in. ustawy o finansowaniu in vitro z budżetu.
    Ale on zawetuje tą ustawę ponieważ jest przeciwny in vitro. Do niedawna chciał aby in vitro było karana więzieniem. Nie będzie jej watował dlatego, że nie jest socjalistą - bo to największy socjalista w Polsce - tylko ze względów ideologicznych.


    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta
    Niemniej jednak można liczyć na to że jeśli Kaczor będzie Prezydentem (jednocześnie PO nie będzie miało monopolu) to być może obrazi się, pokłóci czy cokolwiek i nie podpisze którychkolwiek z socjalistycznych pomysłów PO.
    taa...logiczne


    W Polsce liczą się 3 partie: PO, PiS, SLD. Która z nich jest najmniej socjalistyczna?
    Jak Wy chcecie czekać na czysto liberalną partię do możecie sobie czekać - za przeproszeniem - do usranej śmierci. Z jakiej planety żeście spadli? Jak w kraju w którym STRASZY SIĘ prywatyzacją może zaistnieć partia czysto liberalna? Zresztą mamy dowód tutaj na forum, że nawet Ci co rzekomo popierają liberalizm teraz go sabotują. PO zrezygnowała z wielu pomysłów bo ten naród do wielu spraw nie dojrzał i są miejsca gdzie za samo bycie liberałem można być zlinczowanym.

    ALBO WY W OGÓLE NIE MACIE KONTAKTU W RZECZYWISTOŚCIĄ ALBO NIE MACIE ZIELONEGO POJĘCIA CO TO JEST POLITYKA.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    W Polsce nie da się przeprowadzić rewolucji liberalnej. Polsce potrzeba EWOLUCJI społeczeństwa na liberalne myślenie. Chcąc przeprowadzić realne i przede wszystkim trwałe zmiany należy postępować spokojnie i na chłodno kalkulować.

    Mnie też często "krew zalewa" kiedy patrzę jak to wszystko wolno idzie(ku liberalizmowi)
    Jednak jako realista potrafiący na chłodno przeanalizować sytuację rozumiem, że lepszej opcji póki co dla Polski nie ma. W Polsce nie ma prawdziwie liberalnej partii nie dlatego, że nie ma ludzi o takich poglądach lecz dlatego, że społeczeństwo nie jest do tego gotowe. Polacy nie dojrzeli jeszcze do liberalizmu. Całe dekady w socjalizmie zrobiły swoje. Nagła próba odebrania ludowi "tego co im się od zawsze należy" nie tylko nie ma szans powodzenie lecz wepchnie tych ludzi jeszcze mocniej w objęcia socjalizmu. Oni nie rozumieją, że państwo oddaje im tylko cześć tego co najpierw im zabierze. Oni nie wiedzą skąd biorą się te pieniądze, które to "ich partia" im obiecuje i daje. Dopóki społeczeństwo nie dojrzeje nie dokształci się i nie ewoluuje to zmuszeni jesteśmy na poruszanie się mini kroczkami i to tak delikatnie by nie zbudzić wściekłego głupiego tłumu który jest w przewadze, a który wciąż żyje w PRL-u albo przynajmniej myśli "po tamtemu"

    Przecież DZISIAJ LUDZI STRASZY SIĘ PRYWATYZACJA służby zdrowia. I co gorsza ten strach jest silny i na tym strachu zbija się polityczne poparcie. Więc gdzie tu miejsce na korwinowską rewolucję?


    Nie popieram PO w jej działaniach. Nie mam partii na którą mógłbym oddać głos z przekonaniem i w zgodzie z własnymi poglądami. Ale gdybym był wierzący rzekłbym - dzięki Bogu, że istnieje PO bo alternatywą w polskiej obecnej rzeczywistości jest .."widzę ciemność, ciemność widzę..."

    UPR natomiast proponuję usiąść i poważnie zastanowić się nad odradykalnieniem partii tak by mogła w końcu zaistnieć na polskiej scenie politycznej. W przyszłości UPR może przyczynić się do przechylenia szali na stronę liberałów, jednak póki co mają przed sobą wiele pracy do wykonania, a populistyczne hasła do przerobienia na rzetelny i przemyślany program. Program uwzględniający zarówno konsekwencje podejmowanych działań jak i polską rzeczywistość. Byłoby dobrze gdyby UPR zajęła miejsce PSL po przyszłorocznych wyborach, ale czy zdążą do tego czasu się odmienić? Pozbycie się JKM to była pierwsza dobra decyzja, teraz muszą wykonać to o czym wspomniałem, a na koniec muszą pokazać swoją nową twarz bo zapewne dla 99,9% Polaków JKM był jedyną osobą znaną z UPR. A teraz ile osób jest wstanie wymienić kogokolwiek z UPR?

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta
    Niemniej jednak można liczyć na to że jeśli Kaczor będzie Prezydentem (jednocześnie PO nie będzie miało monopolu) to być może obrazi się, pokłóci czy cokolwiek i nie podpisze którychkolwiek z socjalistycznych pomysłów PO.
    To jest świetne . Myślę że czeka nas świetlana przyszłość jak rząd i prezydent będą się wzajemnie blokować.

  10. #40
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    świetlana przyszłość czeka nas bez wątpienia

    Ultrasy, nacjonaliści i mohery idą twardo i "ławą" za Kaczyńskim.
    Ci to zbudują nam tak liberalną Polskę o jakiej się nawet korwinistom nie śniło


    Jak oceniacie sytuacje w Polsce?
    - źle jest, fatalnie jest, Panie tragedia
    No to teraz jest szansa by coś się zmieniło.
    - tak? zmiany znaczy się? aaa..to wie Pan..w sumie to niech jest tak jak teraz...

    Polska