Zobacz wyniki ankiety: Jak gramy w tym sezonie?

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 50-1R-1A

    2 20.00%
  • 50-no linit rebay-1A

    5 50.00%
  • 60-1R-1A

    3 30.00%
Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 78
  1. #1
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    354
    W przyszły wtorek startujemy z 5 sezonem Bielskiej ligi pokera.Turnieje będą odbywać się tam gdzie poprzednie dwa sezony czyli w klubie "VIP".Co do sponsora i innych info na temat turnieju napisze wkrótce.Na razie dołączam sondę.

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Głosowałem 60-1A-1R.
    Jeśli liga będzie tylko z no limit rebuy, to ja dziękuję. Nauki z tego niewiele...
    Gra "ultra agressive" i założenia "a może się podwoję", co często kończy się nabudowaniem innego fisha, to nie dla mnie.

    Byłbym również ewentualnie za turniejami mieszanymi na lidze. np:
    1 - 60-1R-1A
    2 - 50-no limit rebuy+1A
    3- 100/150 Freezout, no rebuy, no addon
    4- 75 Frezout+1R (tylko przy utracie żetonów)
    i tak na zmianę 3 razy - wyjdzie 12 turniejów...

    Każdy znajdzie coś dla siebie...

    Cain.

  3. #3
    Zagłosowałem na 50+R, czyli tak jak jest obecnie, niemniej wolałbym 60+R :].

    Co do wpisu Jarka, z pierwszym akapitem się nie zgadzam :}.

    Z drugim już prędzej, można by spróbować nieco zróżnicować ligę, byleby nie przesadnie.

  4. #4
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    354
    Czekamy na uwagi od reszty graczy.Napiszcie tez co sadzicie o zróżnicowaniu turniejów,czy jest to według was dobry czy zły pomysł.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Moja propozycja nie oznacza, że dokładnie tak ma wyglądać formuła ligi.
    Wystarczy jeśli będziemy grać trzy różnego rodzaju turnieje... wszelkie propozycje faktycznie powinny paść tutaj i zostać omówione.

    Pozdro.

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Widzę, że mamy zażartą dyskusję w tym temacie...

  7. #7
    Nieobecni nie mają głosu, więc możemy chyba w trójkę ustalać ; ).

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    17
    Przychylam sie do uwag Caina. Rzeczywiscie granie tylko i wyłącznie turniejow z no limit rebuy jest mało edukacyjne pokerowo... Sam z uwagi na prowadzenie rozgrywek w tej formie zrezygnowalem z gry, chetnie zaczalbym znow wpadac gdybyscie wprowadzili 60 1R 1A, albo wymieszac kilka opcji, jakis Freezout 100PLN jest dobrym pomyslem. Pozdro

  9. #9
    Jest mało edukacyjne, ale niezaprzeczalnie najbardziej opłacalne ; >.

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Zależy co rozumieć przez słowo "opłacalne".
    Bo można tak, że jest większa pula - ale i z tym się nie zgodzę, bo większa różnorodność turniejów mogłaby spowodować wzrost liczby graczy => większa pula.
    A można i rozumieć to tak, że czasem (rzadziej niż przy innych formułach) przy większym szczęściu (które w unlimited rebuy odgrywa znacznie większą rolę) i większym wkładzie własnym uda się wygrać większą pulę...

    A jeszcze parę dni temu nie zgadzałeś się ze zdaniem, że nauki z tego niewiele (o ile dobrze rozumiem zdanie "z pierwszym akapitem się nie zgadzam")...
    Coś się zmieniło?