Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5



  1. Wielki sukces Polaka! 19-letni Marek Sosnowski z Katowic jest pierwszą osobą, która zakwalifikowała się do wielkiej promocji „Drive the Dream” organizowanej przez PartyPoker. To właśnie on będzie jednym z dziewięciu graczy, którzy 2 października zasiądą przy finałowym stole i powalczą o samochód marzeń. Do wygrania jest Aston Martin DB9 Coupe, warty około 600 tysięcy złotych!

    Co ciekawe, Marek w pokera gra od niedawna, bo od około roku. – Wygrana w satelicie Drive the Dream to bez wątpienia moje największe jak na razie osiągnięcie. Muszę przyznać, że zawsze ciągnęło mnie do wielkich turniejów, ale moje serce skradła gra cashowa. Dopiero teraz, mając w perspektywie występ w Londynie, muszę solidnie popracować nad taktyką i poprawić swoją grę SNG – mówi Marek. – Byłoby cudownie wygrać Aston Martina, zwłaszcza, że… właśnie jestem w trakcie kursu na prawo jazdy. Co to byłby za pierwszy samochód!





    - Jaką mam taktykę na finał? Przyjaciele twierdzą, że w czasie turniejów gram ze zbyt wąskim zakresem rąk. Ale gra na żywo to jednak co innego niż w Internecie. Kiedy będę miał możliwość obserwowania reakcji rywali, będę chciał zaprezentować się agresywnie i cały czas wywierać presję. Także, drodzy oponenci, miejcie się na baczności, bo lecę do Londynu samolotem, ale wracam – Astonem!

    Finał odbędzie się w nowym, wielkim londyńskim klubie Fox Poker (otwarcie w sierpniu). Poza główną nagrodą, do wygrania będą:
    2. miejsce: pakiet szkoły jazdy Lamborghini Extreme
    3. miejsce: pakiet szkoły jazdy Ferrari Experience
    4. miejsce: pakiet szkoły jazdy Porsche Sport
    5. miejsce: pakiet F1 Grand Prix Brazil (Sao Paulo)
    6. miejsce: pakiet F1 Grand Prix Santander D’Italia (Monza)
    7. miejsce: $4000 w gotówce
    8. miejsce: $3000 w gotówce
    9. miejsce: $2000 w gotówce

    Promocja „Drive the Dream” trwa nadal, a finały odbywają się w każdą drugą niedzielę miesiąca. Do finału można dostać się tylko poprzez darmowe kwalifikacje oraz poprzez turnieje, w których wpisowe to zaledwie 25 PartyPoints. Więcej o sposobie kwalifikacji: http://pl.partypoker.com/news/items/...#dtd_structure

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    oho przyjedzie i postawi pod blokiem

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    i nacieszy sie jakies 2h i mu zwiną,,,,no chyba ze bedzie ciagle pod napieciem

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Nie bójcie się, szczęśliwy finalista pisał na innym forum, że zamiast auta woli wziąć $150k, więc astona nikt mu nie ukradnie

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    to co sciemnia:
    Byłoby cudownie wygrać Aston Martina, zwłaszcza, że… właśnie jestem w trakcie kursu na prawo jazdy. Co to byłby za pierwszy samochód!