Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Co on znacza? Chodzi mi o współczynnik w HEM oznaczony jako Agg factor. Wiem że im wyższy tym gracz agresywniejszy, ale co to konkretnie znaczy? Jesli ten współczynnik jest na poziomie 2, to znaczy to że gracz 2 razy częściej bedzie grał bet/ raise niż check/call?
    Jak określilibyście gracza grającego 20/18 i agg:12 i jak byście okreslili 20/18 agg: 0,5.
    Wiem że rózne są style gry, ale jaki ten wsp powinien być optymalnie?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ja mam właśnie z tym problem tzn wydaje mi się że mam za duży agg 4.16
    kiedys z kims gadalem to mowil ze taki duzy mam bo tak jakby nie daje szansy komus na blef czy cos takiego
    ze betuje itp no ale staram sie utrzymywac niskie WTSD to moze dlatego taki duzy

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Do tego zmierzam. Na jakims filmiku było, że powyzej 3,5 to jest juz duza agresja. Do tego często sie przewija, że dużo lepiej jest grac agresywnie, lepiej grac bet niz call.Ja jakos tego nie widze. Są ludzie z tym współczynnikiem 7, 9... Ja mam dużo mniej. Teraz pytanie. Czy jest uzasadnione myślenie, że jeśli bym ten wspólczynnik zwikeszyl to zwieszyłbym winrate? Chyba zwiekszanie agresji, dal samego zwiekszenia nie ma sensu. Jednak czy mozna okreslic że np: poniże 1 agg oznacza to tak czy siak, że dużo value sie traci?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Wzor na AF jest taki: ( bets + raises) / (calls).
    To jest jedna z przereklamowanych statystyk ktora tak naprawde o niczym nie mowi!!!
    Nie ma co zwracac na nia uwagi.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Więc co może być przydatne bardziej? Ja mam Vip/pfr/3bet/fold 3bet/ Agg/ CB/fold CB/ steal. Gram nl20. Co można by dorzucić a co wywalić?

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No właśnie nie mam. Nic sie nie dzieje po nacisnieciu pobierz

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No to jest to samo i nie moge pobrac. Masz moze to na jamims innym portalu? Widziałem ten config wczesniej, ale za cholere nie moglem pobrac. Zalozylem konto i tez nic nie daje. Nie moge po prostu pobrac. Rozumiem że trzeba nacisnąc niebieskie kólko z napisem pobierz

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784