Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    mam nadzieje , że admini nie potraktują mnie jak spamera

    od zawsze lubię jadać w restauracjach. wydałem w swoim życiu spory majątek w knajpach....
    od jakiegoś czasu korzystam z usług citydeal (działa we wszystkich wiekszych miastach Polski) dzieki czemu udaje mi sie w wielu fajnych lokalach płacić średnio 50% mniej za rachunek.
    po prostu lokale poprzez tą strone sprzedają kupony rabatowe by znaleźć nowych klientów.
    kupuje sie np kupon o wartosci 50zł , płaci sie przelewem/kartą 25zł , na maila dostaje sie voucher 50zł do wykorzystania w lokalu i cała filozofia. (można kupować kilka kuponów co ma spory sens jak sie idzie na rodzinny obiad lub z wiekszą ekipą znajomych)

    jeśli ktoś jest zainteresowany to podaję swój link aktywacyjny http://www.citydeal.pl/in/.L4fHTW , bo za skuteczne polecenie dostanę 10zł do wykorzystania w jakiejś knajpie.
    jeśli ktoś nie ma ochoty napychać mi kabzy tą oszałamiającą kwotą to luzik - nie to mną kierowało polecając tą stronę - napisałem o tym dla jasności sytuacji.

  2. #2
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    jeśli ktoś nie ma ochoty napychać mi kabzy tą oszałamiającą kwotą to luzik - nie to mną kierowało polecając tą stronę - napisałem o tym dla jasności sytuacji.
    jeśli kierował Tobą czysty altruizm to mogłeś napisać post bez wklejania tego linka - jestem pewien, że wówczas też post by wszystkich dobrze nakierował i na pewno byłbyś poza wszelkimi podejrzeniami

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    nie chcę być poza jakimiś podejrzeniami. nie jestem altruistą. zależy mi jak cholera na tych 10zł , bo przejebałem całego rolla i nie mam za co kupić dziecku jedzenia i jesteście moją jedyną nadzieją na to , że moja córka zje choć raz na tydzień ciepły posiłek.
    sorry za tą ścieme , że niby mi na tych dziesięciu zylach nie zależy itp
    poratujcie mnie

    ps. i ktoś już zwąchał interes korzystając z mojego pomysłu.... nie korzystajcie z linków konkurencji!!! chyba nie chcecie by mi córka umarła z głodu???
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 27-05-2010 o 00:07

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    W Wawce kiepsko.
    Jest tylko oferta na usługę fryzjerską.
    Chyba, że ktos ma link na inną firmę a'la citydeal.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Alutek jak tylko bedzie rabat do wierzynka to Ci podesle vouchera, bo przeciez nie bedziesz corki raz na tydzien w barze mlecznym karmil
    tylko tyle moge zrobic dla Ciebie bo niestety bylem juz zapisany do nich i nie moge Cie wspomoc tymi 10zl

    a tak odbiegajac od tematu to na prawde dobra oferta z tymi dealami, czasem trafiaja sie dobre oferty

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    a ja lubie chodzic i dzieki za strone dodalem ich na facebooku ale na razie sie nie rejestruje jak bedzie cos ciekawego to wtedy
    i wtedy zarejestruje sie z Twojego linku aby to Twoja córka nie chodziła głodna


    bylo cos ciekawego kilka dni temu ;p




    CityDeal Warszawa Chodźcie z nami na golfa. Spróbujcie jak to jest być Tigerem Woods'em. No dobra, może nie pod każdym względem

    17,50 zł zamiast 35 zł za 2 godziny gry w golfa, 120 piłek i kije na Driving Range w OLYMPIC GOLF CL
    www.citydeal.pl
    Szukasz miejsca na golfa w Warszawie? Zapraszamy do OLYMPIC GOLF CLUB!
    Ostatnio edytowane przez Oskarek89 ; 27-05-2010 o 06:08

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    W Wawce kiepsko.
    Jest tylko oferta na usługę fryzjerską.
    Chyba, że ktos ma link na inną firmę a'la citydeal.
    bo to jest tak że na dane miasto jest w jednej chwili chyba tylko jedna oferta wystawiona. oferty sie zmieniają co ok jeden - dwa dni. jak sie zapiszecie to dostajecie newslettera z każdą ofertą na Wasze miasto. w miesiącu jest ok 15-20 propozycji do wyboru ale nie są one dostępne non stop.

    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    Alutek jak tylko bedzie rabat do wierzynka to Ci podesle vouchera, bo przeciez nie bedziesz corki raz na tydzien w barze mlecznym karmil
    tylko tyle moge zrobic dla Ciebie bo niestety bylem juz zapisany do nich i nie moge Cie wspomoc tymi 10zl

    a tak odbiegajac od tematu to na prawde dobra oferta z tymi dealami, czasem trafiaja sie dobre oferty
    oohhh... wielkie dzięki... ratujesz mi dupe... na pewno skorzystam... kij z tym , że mój "smok" spali paliwa za ok 500-600 zł bym dojechał do tego Krakowa
    a oferty są czasem naprawde świetne. kolega, który mi polecił tą stronę kiedyś wyrwał kupony z 90% rabatem do całkiem niezłej wrocławskiej restauracji.

    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    a ja lubie chodzic i dzieki za strone dodalem ich na facebooku ale na razie sie nie rejestruje jak bedzie cos ciekawego to wtedy
    i wtedy zarejestruje sie z Twojego linku aby to Twoja córka nie chodziła głodna


    !
    Tobie również w imieniu córki dziękuję

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Jest jeszcze gruper.pl i coś jeszcze, tylko nie mogę sobie przypomnieć, można śledzić wszystkie, nawet ciekawe rzeczy się pojawiają od czasu do czasu.

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    coś dla warszawskiej ekipy - bon o wartosci 120zl na bowling w cenie 40zl
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 02-06-2010 o 10:50