Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    Mam nadzieje, że ten wątek nie zostanie potraktowany jako spam

    Mój ojciec prowadzi pensjonat na morzem, konkretnie we Władysławowie. Całe info tutaj: http://www.iklus.wczasowicz.pl/

    Będę nad morzem całe wakacje, dlatego też zapraszam wszystkich pokerzystów. Oczywiście zniżki dla osób z forum

    Wezmę na wakacje kilka zestawów żetonów i nakładki na stół, więc nie będzie problemu ze zorganizowaniem jakiś gier w dowolnym formacie. Do stawek 1/2zł będzie zawsze dwóch chętnych ja i mój brat plus ewentualnie jacyś znajomi. Jesli ktoś będzie chciał grać wyżej to ja się piszę, ale bez jakiś przesadzonych stawek.

    Pensjonat jest bardzo ładnie położony niedaleko od centrum miasta i morza. We Władysławowie w sezonie jest masa bardzo dobrych barów oraz oczywiście całonocnych imprez.

    Jeśli macie jakieś pytania to piszcie PW lub postujcie je w tym wątku

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Ja prawdopodobnie będę w sierpniu w Gdańsku i czasami we Władysławowie. Mógłbym wpaść

  3. #3
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    111
    będę pod koniec lipca w Władysławowie więc pewnie się zgadamy i wpadnę na jakąś gierke

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    Ja będę w wakacje siedział cały czas w Krakowie i grał w domu, ale nie wiem czy to coś da.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    1
    Witam serdecznie.
    Wynajmuję dom nad samym jeziorem. Mały kurort w województwie warmińsko-mazurskim, 20 km od Olsztyna w miejscowości Pluski. Wspaniałe urokliwe miejsce, które jest rajem dla żeglarzy, windsurferów, wędkarzy, ale może być rajem również dla pokerzystów. W lokalnej restauracji odbywają się częste turnieje w pokera oraz gry cash. Jeśli ktoś chce spędzić miło wakacje ze znajomymi. Zapraszamy.

    www.wakacjepluski.pl

    Dozobaczenia

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    Będe znowu nad morzem przez wakacje, jakby ktoś chciał wpaść. Poza tym starym pensjonatem, jest też jeszcze jeden. Tutaj pare zdjęć: Iklus Władysławowo Na Stoku 4 Pensjonat nad morzem. Pensjonaty we Władysławowie na wczasy nad morzem 2011.