Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    SB 38/18/1 WTSD 53 (50h)

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($19.18)
    SB ($19.40)
    BB ($18.85)
    UTG ($10)
    UTG+1 ($10.34)
    MP1 ($34.74)
    Hero (MP2) ($20)
    MP3 ($7.95)
    CO ($16.20)

    Preflop: Hero is MP2 with J, J
    UTG checks, 2 folds, Hero bets $0.50, 3 folds, SB calls $0.45, 1 fold, UTG calls $0.40

    Flop: ($1.60) 4, 3, J (3 players)
    SB bets $0.80, 1 fold, Hero calls $0.80

    Turn: ($3.20) 8 (2 players)
    SB bets $1.90, Hero ?

    Na bezpiecznym flopie gram tylko call, nie sądzę, żeby pasywny villain rozgrywał w ten sposób str8 draw. Turn spada sympatyczny, a on kontynuuje agresję. Zastanawiam się jakie jest teraz optymalne rozegranie tej ręki, żeby zmaksymalizować value. Jego linia pasuje mi tu do AJ/KJ/QJ, niższego seta lub rzadko do QQ i wszystkie te ręce mogą zapłacić mi na river, a słabego waleta po przebiciu raczej zrzuci. Trapowanie jest tu lepsze niż raise?

    BTW, pochwalę się, bo udało mi się dobić z rollem do poziomu 25BI na NL25. Teraz spokojnie zajmę się sesją na studiach, a potem nieśmiało będę atakować nowy limit
    Ostatnio edytowane przez Herme$ ; 15-06-2010 o 14:41

  2. #2
    ja bym tutaj mini raisowal flopa, liczac na to ze SB odbierze to jako slaby cbet jakiegos fisha z AK/AQ, w razie gdyby SB przebil ponownie to bym juz tylko sprawdzil, i wrazie jakby zabetowal turn, tez bym tylko sprawdzil. wykonywalbym te calle dosc szybko, niektorzy odbieraja to jako srednio-slaba reka/draw. a gdyby zaczekal na turnie to wrzucilbym all ina po chwili namyslu, liczac ze odbierze to jako blef. ale jak cos to nie sa to moje stawki i jestem ogolnie fatalnym graczem

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Tokarwwl, bez urazy, ale wolałbym poczytać analizy graczy, którzy co najmniej na tym limicie. No i nie piszą o sobie, że są fatalni

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ja raisuje flopa, gdyby ten 3 byl za mna pewnie bym flatowal.

    raise turn jest duzo mocniejszy na ogol

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Flat na flopie (szczegolnie takim dry) przy 100 bb`s jest ok ale Ty chcesz zbudowac pule zeby jak najwiecej z tych 200 bb wlazlo przed riverem. Wiec raise flop i bet bet.

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    tego typu przeciwnik może donkbetować wszystko, co prawda kombinacji TP jest mało, ale intuicyjnie wydaje mi się, że więcej value wyciągniemy w dystansie raisując flopa (wystarczy, że raz na jakiś czas przeciwnik się tam scommituje i już w dystansie jesteśmy far better niż zgarnięcie nawet bardzo częstego ataku na turn po naszym flat flop)