Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    człowieku, musisz pamiętać o jednym tylko - że ta gra jest CHORA. teraz skonfrontuj to ze swoim życiem i sam sobie odpowiedz na pytanie "czy warto ?".

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    8
    poker wcale nie jest chory ,chorzy to są maniacy rozstrzeliwujący hajc . Z pokera da się wyciągać w perspektywie 4,3 tygodni dobre pieniądze .Miesiąc w miesiąc raz więcej ,raz trochę mniej. w Perspektywie roku ,,przeciętny pokerzysta " taki co umie policzyć outy i odsy .Przeliczyć czy pot ods jest korzystne itp.Potrafi grać na floopie ,czytać przeciwników używając p.r h..m czy z jakies bazy typu poker edge czy sherlock /crusher .Potrafi ocenić floop pod kątem drawow i tego do czego przeciwnik dobiera jest w stanie ZAROBIĆ !!!!

    Mi z micro przejscie do nl 50 zajeło 2 lata nie inwestując zł , rolowałem z no deposit z poker strategy .Dzisiaj na koncie p.r i ftp mam po 14 tysięcy nie licząc tego co wypłaciłem . To ODPOWIADAM TAK Z POKERA DA SIE ZYC ,NA POZIOMIE WIĘKSZYM NIŻ 2000 zł miesięcznie.

    Poker zawodowy to dyscyplina i cierpliwość to jaki styl obierzesz w dłuszej perspektywie nie zrobi różnicy. Najlepsi online pro ,to albo bombs(semi, ultra wysoka algresja pre /pot to styl loose . Nigdy nie wiesz co on ma ,może zrobić A>L z ręką 2,8 jeżeli wyczuje słabość.Druga grupa to shark to styl tight /agrresion najbardziej dochodowa do limitu powiedzmy 50 .Im wyżej tym więcej psychopatów z rollem większym niż konta bankowe całej twojej dzielnicy . Przykładów typu Durr ,Antonus itp gdzie ostatnio Antonus na floopie z ręką A,10 s K J .2 zrobił AL za 500 tysięcy dolarów kontra K,K,K Durra i wygrał steightem na river gdzie spadła Q i pula 1mln powędrowała na jego konto
    itp

    Tak czy siak dam ci kilka rad na start

    wybieraj p.r o jak najniższym poziomie gry typu Everlast ,nie ma sie czego wstytdzić ,chcesz zarobić jak najwięcej twoj skil to powiedzmy ,,techniczny poker poprawny" wybierasz niskie limity i doisz

    Ucz się Ucz czytaj ksiązki (co prawda w pl to ich prawie nie ma) oglądaj filmy na ************* ,uczestnicz w ich trenigach , ucz się i rozgrywaj jak najwięcej rąk

    Zainwestuj (zcrakcuj ) jakiś soft pokroju Holdem managera ,poker trackera a najlepiej POKER EDGE(co prawda nielegalny) ale ja z tego korzystam od roku i problemów nie miałem

    Jak już opanujesz grę na 1 stole idz na 2 albo więcej (ale niech mgg nie zrobi z ciebie bota)

    ostatni punkt który zapewni ci sukces w pokerze online TO TWARDA PSYCHIKA MUSISZ BYĆ SILNYM CZŁOWIEKIEM i zrozumieć że nawet 99% full hause nie zawsze da ci wygraną że twój streight pokanany zostanie przeż wyższy a nawet na to że twoją karetę rozjedzie royal( miałem tak raz na pp - 3000 dolarów )
    MUSISZ ZROZUMIEĆ ŻE W POKERZE TO NORMALNE OD CZASU a ręki nutsowe zdażają się bardzooooooooooooo rzadko a jeśli już to niewiele się na nich zarabia DLATEGO BANKROLL MANAGMEMENT jest taki ważny ,ale bez przesady jeśli masz roi 30% lub wyższe to nie schodz na niższy level bo to głupota , nawet jeśli nie masz tych 30 ,100 buinów

    Kiedy już przejdziesz na wyższy level będziesz czuł pokera pozazmysłowo to uwierz mi lub nie nie jestem świrem ,ale niektóre rzeczy się czuję najlepsi z najlepszych na świecie mają INSTYKT nawet online śmiem twierdzić że ,czasami jakbym wyłapywał sygnały .Po 4 latach w sumię jak wchodzę na stół na rozgrzewkę 1,2 dolary już nie patrzę w staty wystraczy obczajenie po 3,2 rękach stylu gry. To przychodzi z czasem po dziesiatkach tys H czujesz pokera ,nie potrzebujesz oprogramowania .Podobnie na giełdzie ,forexeksie pracy tam gdzie sukces tam podswiadomosc łaczy się świadomością wytwarza się coś na wzór super Logiki i kiedy dojdziesz do tego levelu TO GWARANTUJĘ ŻE BĘDZIESZ WOLNYM ABSOLUTNIE WOLNYM I BOGATYM CZŁOWIEKIEM .Bo poker to zawód wolnych ludzi

    powodzenia
    Ostatnio edytowane przez maxpaster ; 02-08-2010 o 17:04

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    ^ nice

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    post wyedytowany, wiec bledy poprawione

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    umiem policzyć outy i oddsy, ale nie używam "p.r.h..m", to znaczy, że jestem przeciętnym pokerzystą i mogę zarabiać 2k miesięcznie???????????

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    ja jebie mistrz

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    @maxpaster - oczywiście rady spoko, ale trzeba wziąźć pod uwagę jedną ważną sprawę - nie każdy będzie dobrze sobie ścielał.

    Otwierając firmę - tylko 20 % ludziom uda się ją utrzymać i przeżyć, a garstce uda się zarabiać krocie. Potrzeba wiele specyficznych cech, aby coś tutaj osiągnąć.

    Etacik - nie każdy zostanie managerem, a potem CEO jakiejś firmy... tylko najlepsi, najwierniejsi i najbardziej kreatywni tutaj mają szansę

    MLM - tylko najbardziej komunikatywni i bezpośredni ludzie osiągną tu sukces

    Poker - tutaj jest podobnie niestety. Trochę ludzi coś zarobi, ale tylko garstka będzie zarabiać swoje.

    Dlatego ja jestem przeciwny propagowaniu i zachwalaniu pewnych dziedzin szeroko rozumianego "przedsięwzięcia" jako błogosławieństwa.

    Bardziej proponuję ludziom, aby byli świadomi podjęcia ryzyka i wykorzystania tego w przyszłości albo dla swojego rozwoju, albo ... dla zabawy i czystej chęci poznania.

    Pozdr,

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    nie kurwa nie warto grac w ta popierdolona gre a przynajmniej SNG

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta
    nie kurwa nie warto grac w ta popierdolona gre a przynajmniej SNG
    +1

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    wyzalarnia sie robi