Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Poczatek sesji. Wiemy tylko tyle, ze po 10h SB grał 20/20.

    Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, €0.50 BB (5 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (€51.12)
    MP (€138.26)
    Button (€18.55)
    SB (€99.32)
    UTG (€20.63)

    Preflop: Hero is BB with Q, A
    3 folds, SB bets €2, Hero raises to €6, SB raises to €15.50, Hero raises to €51.12 (All-In), SB calls €51.12

    Standard?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Nie?

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Lol

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    Nie?
    A 3betujesz tutaj?
    Wydaje mi sie, że chyba 3bet był tutaj zgubny. 3Bet/fold słaby, 3bet/call 4bet raczej podobnie.
    Tak wiec, po prostu flat call i gramy ip post flop?

    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Lol
    Odnośnie czego to?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    Call flop albo 3bet i fold do 4beta, zależnie od stylu, readów i kaprysu. A najgorsze możliwie beznadziejne zagranie to call 4beta.

    O przeciwniku komletnie nic nie wiesz, może to być ultra nit, który akurat w tych 10h miał 2 razy aa. Jeżeli dostałeś tu coina albo miał gorszego ax to są 2 możliwości: albo przydonkowałeś i trafiłeś większego donka na ślepo, fartem bez readów, albo masz boskie telepatyczne zdolności do czytania umysłów przeciwników.

  6. #6
    Ok, dzieki.

    W zasadzie tak jak myślałem (tzn szkoda, ze po fakcie), że mnie poniosło. A wklajajac reke szukałem troche usprawiedliwienia... którego słusznie, że nie dostałem
    Generalnie ostatnio coś zbyt czesto mnie ponosi, zeby wykonywać jakies niepotrzebne move'y, zamiast grać cierpliwie swoja solidna gre... (i co dziwne, nl50 gram od niedawna, i zamiast np. tzw. efektu "scary money", to wrzucam żetony do środka bardziej light niż to robiłem grajac niżej :/ )

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez nieumiemgrac Zobacz posta
    Call flop albo 3bet i fold do 4beta, zależnie od stylu, readów i kaprysu. A najgorsze możliwie beznadziejne zagranie to call 4beta.

    .
    3bt/fold to tragedia; never do this. call preflop to kopalnia zlota

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    3bt/fold to tragedia; never do this. call preflop to kopalnia zlota
    na innych pozycjach owszem ale blind vs blind czemu nie?

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ? juz predzej BB vs CO mozna 3bet/foldowac bo foldujesz np J8s (nie zawsze zreszta) ktore ma na Ciebie duze equity i pozycje, ale stracic taka reke jak AQ BVB to zbrodnia, juz nie mowiac o tym, ze przewaznie 3bet/shove > 3bet/fold