Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    8
    Edit, w pierwszym wierszu mialo byc preflop. Jezeli mysli i ma w miare normalne staty to na tym flopie spodziewalbym sie po nim seta lub overpary, niskie AF set, wysokie overpara . Tylko podkresle, jezeli ogarnia, u kogos innego moglbys tu zobaczyc AJ.
    Ostatnio edytowane przez u731 ; 13-06-2010 o 22:22

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez u731 Zobacz posta
    Edit, w pierwszym wierszu mialo byc preflop. Jezeli mysli i ma w miare normalne staty to na tym flopie spodziewalbym sie po nim seta lub overpary, niskie AF set, wysokie overpara . Tylko podkresle, jezeli ogarnia, u kogos innego moglbys tu zobaczyc AJ.
    Czyli fold na flopie? Uważaj, bo narazisz się na śmieszność na forum

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    8
    Mowimy o sytuacji w ktorej villain ogarnia i 4betuje za pol stacka na flopie? Jezeli tak, to fold i czekasz na lepsza okazje badz gorszego przeciwnika.

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    tylko, ze popelniasz blad i tego nie widzisz. pytasz sie co masz zrobic jak juz popelniles blad a my sie pytamy po co go popelniasz

    robiac 3beta widzisz 4beta, robiac ch/r widzisz nutsy...

    graj full ring?
    Czyli stackujesz się tutaj? Przeciwko jakiemu zakresowi? Krolewicz też uważa, że fold jest zły. Jaki zakres dajecie przeciwnikowi?

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Ja mam pytanie peri do Ciebie na co liczysz robiąc CR ?? Skoro chcesz zrzucać do allina to chyba lepiej zagrać call ?

    i pytanie nr 2: Z tego co mówisz(że przeciętny gracz nl50 nie stackuje się z zasięgiem gorszym jak QQ+/AK) wynika, że powinno się 3betować bardzo szeroko > 10%, kraść pule PF i odpuszczać jak dostaniesz 4bet bo to oznaka monstera. Grasz tak ? Masz bardzo wysoki 3bet ?
    Ostatnio edytowane przez NsPike ; 18-06-2010 o 16:26

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Robiłem to już wiele razy. Proszę niech ktoś mi pokaże wykres Allin EV z QQ na 50NL z dużej próbki, na którym jest na +. I powie jaki ma VPIP/PFR/3bet%
    http://www.tlpoker.pl/forum-pokerowe..._pytanie_.html

    Patrz koment Makana, na moje oko on gra coś około 24/19/3b6

  7. #27
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    niestety z malej probki bo 26k



    QQ ktore doprowadzono do ai pf

    Q.
    Ostatnio edytowane przez Qwak ; 18-06-2010 o 17:20

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez NsPike Zobacz posta
    Ja mam pytanie peri do Ciebie na co liczysz robiąc CR ?? Skoro chcesz zrzucać do allina to chyba lepiej zagrać call ?

    i pytanie nr 2: Z tego co mówisz(że przeciętny gracz nl50 nie stackuje się z zasięgiem gorszym jak QQ+/AK) wynika, że powinno się 3betować bardzo szeroko > 10%, kraść pule PF i odpuszczać jak dostaniesz 4bet bo to oznaka monstera. Grasz tak ? Masz bardzo wysoki 3bet ?
    No teraz widzę, że CR był błędem.

    To, że się nie stackują to nie znaczy, że nie callują. Mam 3bet ok 6%.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 18-06-2010 o 18:13

  9. #29
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    No to skoro dużo callują, tym bardziej powinieneś szeroko 3betować for value (oczywiście najlepiej IP)