Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez w0-snake
    Powiem Wam Panowie i Panie ze piszecie bardzo mądre rzeczy... Fajne forum (mądre), ciekawsze niz te na ktorych dotychczas byłem

    Jak miło

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    5
    Miło... dlatego ze piszecie mądre rzeczy ogolnie. A gdy "ktoś" (bo w sumie to jestem nikim) chwali pracę (administrowanie, duzo wnoszące posty, itd...) to zawsze jest milo.

    Pozdrawiam i zycze wielu udanych rozgrywek w pokera!

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez w0-snake

    Duzo dał mi do myslenia post Ownerka, 10$/h, tak aby wyjsc z dziennym zyskiem 30$ i koniec. Przeciez to miesiecznie jest rownowartosc ladnej wypłaty...
    hej!
    no plan niby niezły, ale szczerze kto jest na tyle wytrwały ?
    10$ na dzień ? przecież to czasami 2 minuty grania.
    Ja gram ostatnio nas tolikach NL 0.5/1$ no i 10$ można wygrac w 1 rozdaniu i co mam odejśc ? no way...
    jak ustawię sobie wiekszy pułap np. 20$ niby lepiej...

    ale załóżmy np. sobota, cąły dzień wolnego, cały dzien na pokerka. Pierwsze rozdanie 20$ na plusie i co koniec z grania na sobotę ?

    qrde piszetak, jakbym nigdy nie przegrywał... no a ostatnio w pierwszym rozdaniu poelciała kasa...

    niby plan niezły i przyniesie same zyski, ael cięzko se go trzymać...

    Soprano

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Most money management rules are silly superstitions such as "quit while you are ahead, or when you have doubled your stake, or after you have lost three buy-ins"
    Istead , these decision should be based on a thoughtful analysis of the situations...

    Tak wiec teorii jest wiele

    A chodzilo mi wczesniej o srednia 10/h (w celu zmierzenia/poprawienia efektywnosci gry, bo zdarzalo sie ze po 1h i 5h gry, moj bankroll byl taki sam). Wiadomo poker to gra, czasami mozna przegrac

    pozdro

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez ownerek
    Most money management rules are silly superstitions such as "quit while you are ahead, or when you have doubled your stake, or after you have lost three buy-ins"
    Istead , these decision should be based on a thoughtful analysis of the situations...
    Hmm, nie znam englisza za dobrze.. help??

    Ja planuje wyjsc tak z 30-50 dolcow dziennie na spokojnie bez pospiechu. Co myslicie o takiej strategi aby wchodzic w gre tylko gdy mam parę przed flopem? Moze cos doradzicie aby zmniejszyc moje ryzyko przegrania, a zwiekszyc wygraną?? Od kilku dni po kilka godzin obserwuje graczy na najwyzszych stawkach 50/100, 100/200 i wydaje mi sie ze duzo sie z tego nauczylem... Jesli to nie tajemnica to porady bedą mile widziane

    Pozdrawiam!

  6. #16
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    heh.. z własnego doświadczenia: obojętnie jaką strategię przyjmiesz to jeśli co jakiś czas nie będziesz wypłacał to znajdzie się zły dzień w którym można przegrac wszystko .. lub prawie wszystko :roll:

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    5
    No ja myslalem zeby codziennie to co zarobie wyplacać i grac codziennie (??)

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    no wiesz... w moim wypadku to przeważnie było takie rozumowanie żeby zebrac więcej i się przesiąść na wyższe blindy ... i tak do bólu. Niestety "ból" pojawiał się dość szybko przeważnie

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Choc to sie nie trzyma kupy, to bol na nizszych blindach pojawia sie zdecydowanie czesciej ni na wyzszych (szegolnie limit).

  10. #20
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez ownerek
    Choc to sie nie trzyma kupy, to bol na nizszych blindach pojawia sie zdecydowanie czesciej ni na wyzszych (szegolnie limit).
    Ownerek na nizszych blindach wiekszy bol ????
    Nie rozumie ?
    I w dodatku na limicie ?

    Przeciez im nizsze stawki tym wiecej graczy dla ktorych 7 2 off to dobty uklad do rajsowanie .



    pzdr