Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Juz termin i miejsce zaklepane, wiec pora rozpoczac nowy watek . Poczekajmy az wiecej ludzi sie wpisze i moze potypujemy pierwsza trojka .

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Taa tylko niech sie wkoncu to "wiecej osob" zapisze :x

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Około 6 osób się nie zapisuje, bo nie są pewni czy przybędą.

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    no to sie panowie sprężcie i wpadajcie naprawde warto 8)

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Witam!

    Chciałbym przedstawić pewną propozycję w związku z obawami o niską frekwencję w najbliższym turnieju. Mianowicie zauważyłem kiedyś, iż jeden z Uczestników tego forum, bodajże Doli zamieścił na forum dykusyjnym portalu bukmacherskiego mecz.pl-dział Las Vegas ogólną informcję o rozgrywanych cyklicznie turniejach pokera Texas Hold'em. Tak się składa, że znam osobiście moderatora tegoż działu forum, dlatego też nie omieszkałem napomknąć Mu o nadchodzącym turnieju, wprawdzie nie ma pewności czy zdoła wystąpić, ale bez problemu zgodził się aby na tamtejszym forum dyskusyjnym w dziale Las Vegas założyć temat informujący i zachęcający do udziału w nadchodzącym turnieju, oczywiście zdaję sobie sprawę, że pozostało niewiele czasu, ale z drugiej strony nie ma chyba żadnych przeciwskazań aby taki temat tam założyć. Ciekaw jestem jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Jeśli również uważacie ten pomysł za ciekawy, to proponuję aby Blacha lub Doli najpóĽniej jutro założył omawiany temat na forum mecz.pl, jeśli chcecie abym Ja to zrobił, to oczywiście nie ma problemu. Moderator, o którym wspomniałem nosi nick Gabriel. Z niecierpliwością oczekuję Waszych odpowiedzi.

    MICHAŁ

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Hej Michał!

    Myślę, że nikt się nie obrazi jak to Ty dasz znać na tamtym forum, zwłaszcza że Cię tam znają. Pomysł bardzo dobry, bo widzę, że mają tam sporo odwiedzających, więc jest szansa, że znajdzie się ktoś zainteresowany.

    Pozdrawiam serdecznie,
    MM

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Witam!

    Właśnie założyłem na forum www.mecz.pl w dziale Las Vegas temat informujący o turnieju. Troszkę się obawiam czy nie popełniłem tam jakiejś nieścisłości, bo przecież sam nawet jeszcze nie występowałem, także jeśli możecie to dajcie znać czy wszystko jest w należytym porządku. W poprzedniej wiadomości zapomnniałem napisać to o czym wspomniał powyżej Marian, forum to ma zarejestrowanych kilka tysięcy użytkowników i jak łatwo się domyśleć kolejne tysiące niezarejestrowanych, oczywiście to niczego nie gwarantuje zwłaszcza, że zostało niewiele czasu, ale sam znam osobiście kilku murowanych debiutantów, także jeśli wstawią się Uczestnicy, którzy zapisali się dotychczas rekord wejdzie gładko.

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2003
    Przegląda
    Somewhere, USA
    Posty
    63
    Michał, jak chcesz, to napisz ogłoszenie na Forum Hazardowym w rubryce ''Poker''. Jestem tam jednym z moderatorów, więc nie będziesz miał z tym kłopotów. Powodzenia na turnieju!

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Witam!

    Nie zamierzam tego robić, gdyż nie jestem na tamtejszym forum zarejestrowany, a w turnieju będę dopiero debiutował, poza tym nie mam pewności, Dice, czy czasem Sobie, lekko nie ironizujesz, tak czy inaczej zawsze może zrobić to Ktoś inny, nie wyłączjąc Ciebie, mimo, że jak się domyślam Sam się nie pofatygujesz, szkoda zapewne zaprezentowałbyś parę ciekawych sztuczek. :lol:


    POZDRAWIAM!

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2003
    Przegląda
    Somewhere, USA
    Posty
    63
    Nie, Michał, w tym poście nie było ironii... :? Zapisałem wam ogłoszenie, ale dlatego, że nie znam wszystkich szczegułów, skopiowałem twój post z mecz.pl. Zrobiłem dodatkowo link do forum prv.pl. Jak kiedyś będę w Trójmieście, to na pewno z wami zagram :P