Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Donki nie wiedza co to rake wiec jak skusic dona na taki room a nie na pokerstarsa? im to wisi ile raku oddadza bo puszcza szybko depozyt i koniec imprezy

  2. #12
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    http://www.betraiser.com/

    jest roomem bez rakeu.

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336


    Jak mówią? "Play the player, not the cards!" Hehehe

    Dziś 6 osób było na NL10, room kwitnie

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez rusolis Zobacz posta
    Dlatego mam takie pytanie do graczy. Czy ma szanse istnienia poker room utrzymujacy sie tylko z reklam, albo z innych zrodel. Czy gracze chetnie by sie na niego przesiedli? Moze fishe nie zdaja sobie sprawy ile placa rake, a przyciaga ich tylko fajny kolorowy soft. Pewnie trudno by przyciagnac lepszych graczy jesli nie bedzie fishy.
    Mam wrażenie, że sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie, także dodatkowy komentarz jest zbędny. Patrząc od strony gracza najlepszym i najprostszym rozwiązaniem jest wg mnie załatwić sobie po prostu dobry rb i tyle. Patrząc od strony właściciela pokerroomu (jeśli myślisz o rozkręcaniu jakiegoś biznesu) chyba lepiej wzorować się na sprawdzonych wzorcach, czytaj: wszystkie największe (= najbogatsze) roomy kładą nacisk na reklamę i oferty bonusowe, freerolle itp. To jest to co przyciąga graczy, głównie fishów. No i nie oszukujmy się, to własnie fishe stanowią większość graczy, dlatego największy sukces odniesie ten room, którego oferta jest skierowana PRZEDE WSZYSTKIM do nich, a nie do regów. Regi zjawią się sami tam gdzie są rybki