Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ktoś mi wyjaśni czym to się różni od normalnego pokera? powiedzmy że wg Twojej teorii 100 razy się allinujemy i zawsze tak się składa że akurat mamy coinflipa
    czyli te 100 razy dzielimy się po pół powiedzmy że za każdym razem w pocie będzie 10$ czyli po 100 takich razach będziemy mieli 500$
    a grając normalnie wygramy 50 razy na 100 (można powiedzmy liczyć to dla 10k razy żeby zmniejszyć wariancję) i wtedy i tak i tak też będziemy mieli 500$

    W takiej grze rzadko będziemy mieli więcej niż 50% a jeśli już będziemy mieli to możemy być pewni że następnym razem to nasz przeciwnik ma np te 80% a my 20 i tak predzej czy pozniej by się to wyrównało


    mam nadzieję że wiecie o czym mówie :P i rozumiecie

  2. #12
    chodzi o to ze nie było by swingow rola, tak po zatym to nie roznilo by sie niczym innym

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez Tokarwwl Zobacz posta
    bo ruletka jest EV- i każdy głupiec w nią grający by się zorientował, ze w ruletkę nie da się wygrywać. Poker to co innego przecież
    Ja nie widze roznicy. Tak jak i w ruletce tak i w pokerze kazdy glupiec by sie zorientowal ze regularnie robi all iny w spotach gdzie jest -ev i przestalby grac.
    Element losowy powoduje ze trudniej jest ocenic wlasne umiejetnosci i ev w grze i pozwala oszukiwac sie przegrywajacym graczom.
    Plus wspomniany dreszczyk emocji, hot runy, all iny z drawem. Wszystko to dostarcza przyjemnosci wielu grajacym.
    Bez losowosci ta gra by szybko umarla.

  4. #14
    widzę ze tylko ja nie lubię losowości w pokerze

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Tu nie chodzi o to czy ktos lubi czy nie lubi losowosci w pokerze. Bez losowosci gorsi gracze po prostu by sie zorientowali ze sa gorsi i przestali grac.
    Jakos rzesze fishow sie nie pchaja zeby grac o hajs z lepszymi od siebie szachistami.

  6. #16
    Mnie by ciekawiła opcja "run it twice" w turniejach..;]

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez Tokarwwl Zobacz posta
    widzę ze tylko ja nie lubię losowości w pokerze
    Widzę że nieuważnie czytasz wszystkie posty..

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez kielbax Zobacz posta
    Tu nie chodzi o to czy ktos lubi czy nie lubi losowosci w pokerze. Bez losowosci gorsi gracze po prostu by sie zorientowali ze sa gorsi i przestali grac.
    Mi by to odpowiadało

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Wiekszosci to nie odpowiada, bo ich celem nie jest przegrywanie pieniedzy.

  10. #20
    Nikomu kto na pokerze chce zarabiać pieniądze by to nie odpowiadało. Niektórzy tylko o tym nie wiedzą.