Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Jak w tytule. Gram sobie od jakiegoś czasu HU na stawkach 5$, tylko że akurat Double HU (4 osoby, 1 bierze wszystko). I tutaj pytanie. Czy jest jakaś znacząca różnica pomiędzy zwykłymi HU a takimi Double?
    Nie chodzi mi o poziom grających :P np. wiadomo że na Double stracimy mniej rake ale musimy wygrać 2x pod rząd. Z drugiej strony tracimy trochę czasu czasami na drugą osobą aż skończy (mniej $/h).
    Proszę o opinie czy grać HU czy Double czy to po prostu obojętne

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez mordivgor Zobacz posta
    Jak w tytule. Gram sobie od jakiegoś czasu HU na stawkach 5$, tylko że akurat Double HU (4 osoby, 1 bierze wszystko). I tutaj pytanie. Czy jest jakaś znacząca różnica pomiędzy zwykłymi HU a takimi Double?
    Nie chodzi mi o poziom grających :P np. wiadomo że na Double stracimy mniej rake ale musimy wygrać 2x pod rząd. Z drugiej strony tracimy trochę czasu czasami na drugą osobą aż skończy (mniej $/h).
    Proszę o opinie czy grać HU czy Double czy to po prostu obojętne
    Zapomniales jeszcze o tym, ze w double HU generalnie przy takim samym %ITM/grę masz wyzsze ROI i wieksza wariancje.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Ja bym grał pojedyńcze HU SNG. Ze względu na wariancję. Wariancja jest najbardziej destrukcyjnym czynnikiem, doprowadzającym często do szewskiej pasji i strasznego tiltu. Ograniczając wariancję dajesz sobie większe szanse na regularną grę na dobrym poziomie.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Cytat Zamieszczone przez MrLebowski Zobacz posta
    Ja bym grał pojedyńcze HU SNG. Ze względu na wariancję. Wariancja jest najbardziej destrukcyjnym czynnikiem, doprowadzającym często do szewskiej pasji i strasznego tiltu. Ograniczając wariancję dajesz sobie większe szanse na regularną grę na dobrym poziomie.
    Ok dzięki za odpowiedź

  5. #5
    Ja tez jestem za pojedynczymi, dlatego, ze jak juz Mr.L zauwazyl, podwojne sa duzo bardziej tiltogenne, szczegolnie jesli kilka razy z rzedu skonczy sie na 2 msc

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    14
    Jeśli jesteś zdecydowanie wygrywającym graczem na danym poziomie wyrobisz większy profit grając 4many. Jeśli zaczynasz grać lub wychodzisz na 0 to raczej grałbym 2osobówki z powodów które podał Lebowski. A jeśli chodzi o poziom gry to trochę mniej regów gra 4many i poziom tam imo jest trochę niższy

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    18
    Nie wiem czy dobrze myślę, ale jeśli gramy 4-many przy to żeby wygrać 3bi musimy pokonać dwóch przeciwników, a przy normalnych hu trzech, więc pomijając wpływ wariancji na naszą grę to chyba 4-man jest lepszą opcją.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Cytat Zamieszczone przez rysiox Zobacz posta
    Jeśli jesteś zdecydowanie wygrywającym graczem na danym poziomie wyrobisz większy profit grając 4many. Jeśli zaczynasz grać lub wychodzisz na 0 to raczej grałbym 2osobówki z powodów które podał Lebowski. A jeśli chodzi o poziom gry to trochę mniej regów gra 4many i poziom tam imo jest trochę niższy
    +1
    ale regow na $5 to raczej chyba nie za duzo :P.

    osobiscie gram 2mana i 4mana na raz.

  9. #9
    ja raz gralem 4 mana za 115, ale tylko dlatego ze na zwyklym hu siedzial ricestud od godziny i tylko sporadycznie ktos sie dosiadal i ciagle bylo zablokowane

    imo 4man sux, coprawda wygralem, ale zakladajac ze kts ma male ITM , zalozmy 55%, to w 4manie na duzym badlucku mozna non stop konczyc na 2gim miejscu

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    29
    Moim zdaniem jesli sie jest dobrym graczem na podwojnych hu mozna osiagnac duzo lepszy ROI