Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    25
    villain jest znanym regularsem na moich stawkach. obstawilem go na overpare(AA,KK,QQ) i myslalem ze bedzie zdolny do spasowania obstawiajac mnie na seta (wie ze gram solidnie)

    MicroGaming - €0.40 NL - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    UTG: €13.80
    Hero (MP): €43.61
    CO: €48.98
    BTN: €87.59
    SB: €56.29
    BB: €47.56

    SB posts SB €0.20, BB posts BB €0.40

    Pre Flop: (pot: €0.60) Hero has

    fold, Hero raises to €1.60, CO raises to €6.40, fold, SB calls €6.20, fold, Hero calls €4.80

    Flop: (€19.60, 3 players)
    SB bets €12.00, Hero raises to €26.00, fold, SB raises to €40.00, Hero calls €11.21 and is all-in

    Turn: (€94.02, 2 players)

    River: (€94.02, 2 players)

    SB shows (One Pair, Kings)
    Hero shows (Straight, Jack High)
    Hero wins €91.02


    moze przez to ze za dlugo myslalem doszedl do tego ze nie mam seta ale wszystko i tak skonczylo sie dobrze
    Ostatnio edytowane przez Sezam ; 08-06-2010 o 23:54

  2. #2
    Urzekla mnie Twoja historia.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Nie widzę pytań w tym wątku i nie wiem czego oczekuje autor tego tematu.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    25
    Pytanie jest takie: czy takie zagrania sa EV+ vs regularsom czy lepiej po prostu spasowac

  5. #5
    masz Over Pare, Open enda do strita, wrzuciłeś 3/4 stacka do puli na flopie i o co Ty jeszcze pytasz? o to czy miałeś dołożyć to 11$ czy jak?

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    reraisowanie majac 0 fold equity z OESD uwazam za blad...

    przeciez flat 3b na trzeciego to jest KK+.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    25
    Cytat Zamieszczone przez Ciociacoca Zobacz posta
    masz Over Pare, Open enda do strita, wrzuciłeś 3/4 stacka do puli na flopie i o co Ty jeszcze pytasz? o to czy miałeś dołożyć to 11$ czy jak?
    nie pytam o rzeczy oczywiste tylko o to czy raise na flopie jest EV+


    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    reraisowanie majac 0 fold equity z OESD uwazam za blad...

    przeciez flat 3b na trzeciego to jest KK+.
    wlasnie o takie opinie mi chodzilo. Nie wiem czy 0 fold equity reprezentowalem seta reraisujac chronilem swoja reke ja bym sie zastanowil na jego miejscu a moze i spasowal wiedzac ze przeciwnik gra bardzo solidnie i nie stackuje sie bez conajmniej AA - ktore by reraisowalo na preflopie KK - raczej malo prawdopodobne jezeli sam mial , najbardziej prawdopodbne moje rece w jego oczach to (QQ,JJ,TT,99,88,77) Raczej jego call byl marginalny (48.5% przeciw temu zakresowi) . Pozatym to jest regulars na ktorego mam calkiem spora historie i nigdy nie stackowalem sie w takich momentach z OESD a raczej w 95% z setem wiec nie mogl miec reada ze to zrobie to bylo raczej zagranie niestandardowe ale takie czasem przeciw regularsom tez trzeba stosowac

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    tylko zobacz co on zrobil - cbetowal i to dosc solidnie. myslisz, ze wrzucil tyle zeby spasowac do reraise'a?

    przeciez nie bedzie cbetowal takiego czegos z AKo. Jak dla mnie to on reprezentuje 88-TT, KK-AA i chroni swoja reke przed wlasnie takimi dziwnymi OESD.

    Poza tym - co to za gosc co 3betowal?

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    25
    ten co 3betowal mial 10% 3bet preflop wiec bardzo luzno pozatym robil to pozycyjnie wiec nie obstawialem go na nic wielkiego

  10. #10
    Ale czekajcie uważacie że stakowanie się na ewentualny zakres 88+ post flop jest tutaj błędem?