Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: KQs => NL_100

  1. #1
    MP
    662hands
    27/21/3.2/3bet PF - 9/Fold PF 3bet - 70/Cbet F - 65/Cbet T - 70

    Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, $1.00 BB (5 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($164.25)
    MP ($96)
    Qeriks (Button) ($119.85)
    SB ($158.35)
    UTG ($100)

    Preflop: Qeriks is Button with ,
    1 fold, MP bets $3.50, Qeriks calls $3.50, 2 folds

    Flop: ($8.50) , , (2 players)
    MP bets $5, Qeriks calls $5

    Turn: ($18.50) (2 players)
    MP bets $10, Qeriks calls $10

    River: ($38.50) (2 players)
    MP bets $25, Qeriks ??

    Mam swoje przemyślenia co do tego rozdania. Ale ciekawi mnie wasze zdanie i linia rozegrania od PF włącznie

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    rozumiem, ze zastanawiasz sie miedzy callem i shove? ja bym jakos wczesniej wrzucil wiecej $ do srodka, as played pewnie i tak gram shove

  3. #3
    Shove nawet mi przez myśl nie przeszedł. Fold bądź Call przy tej lini co zagrałem.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Wydaje mi sie, że call, shove jest mega thin nie wiem co gorsze ma nas sprawdzac zostal jeden K i musi miec gorszy kicker (nikt o zdrowych zmyslach nie sprawdzi tutaj z A). Jedynym plusem shove`a jest chyba tylko to, ze typ nie zobaczy Twojej reki

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    as played to call sie chyba tylko nadaje. fold to przycisk, którego na tym riverze po prostu nie ma
    preflop jest ok, ale raise flop/turn az sie prosi (przy czym chyba wole raise flop, bo raise turn to calkiem spora siła i moze zrzucic JJ-99, przy czym do raisa na flopie na pewno nie zrzuci + bardziej wiarygodnie reprezentujesz fd)

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    moze sobie pomyslec, ze skoro hero stracil FE to nagle probuje reprezentowac K i levelowac sie na call itp. Fakt, ze jest troche zbyt thin ale image spewtarda tutaj pomaga

    tymbardziej po slabych betach na flopie i turnie