Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    5
    Czy w najbliższym czasie będą organizowane jakieś turnieje w Gorzowie? Bo wracam na wakacje do GW i chętnie bym ograł kogoś...

  2. #2
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    5
    Widzę, że nie będzie. Takie duże miasto, a pokera brak...

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    nie tylko tam, dramat jest w calym województwie Lubuskim...

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    29
    wystarczy się zgdać. z tego co mi wiadomo to chłopaki grają prawie że co tydzień jakieś cash'e..a turka można zorganizować.. kwestia odezewu se strony graczy z lubuskiego.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    mrowa wiesz ze jak coś bedzie to ja wpadne na jakiegoś turasa ale po ostatniej lidze nie bardzo mi sie chce cokolwiek ...

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    11
    Zainteresowanych informuje ze w klubie MAGMA w ZIELONEJ GÓRZE od lutego rozgrywane sa co tydzien regularne turnieje pod egida Polskiej Federacji Pokera Sportowego ktora jest jedyna legalnie dzialajaca instytucja w tej dziedzinie w naszym kraju. W maju byly organizowane u nas mistrzostwa wojewodztwa bedace eliminacja do Mistrzostw Polski. Bralo w nich udzial rowniez sporo zawodnikow z innych regionow dzieki wejsciowkom wygranym na FULL TILT poniewaz ten poker-room jest glownym sponsorem Federacji. Mamy doskonale warunki do gry lacznie z profesjonalnymi stolami robionymi na zamowienie i monitoringiem. Srednio gra co tydzien 30-40 graczy. W miniona niedziele rozegralismy turniej MASTERS zamykajacy sezon przedwakacyjny poniewaz robimy przerwe w rozgrywkach do wrzesnia. Zdaje sobie sprawe ze Gorzów znajduje sie dosc daleko od naszego miasta ale jezeli ktos bedzie mial mozliwosc przyjazdu to zapraszam we wrzesniu. Szczegoly wznowienia rozgrywek opisze pod koniec sierpnia. Z pokerowym pozdrowieniem!

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    moze i Federacja działa legalnie ale turniej pod egidą Federacji z wpisowym juz jest nielegalny
    Ostatnio edytowane przez lucart ; 08-07-2010 o 10:53

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    11
    winien jestem ci ten tekst zeby wyprowadzic cie z blednego myslenia. wpisowe oczywiscie jest ale po kazdym turnieju odkladane (wplata do banku) i po kwartale wyplacane jest z tej sumy STYPENDIUM SPORTOWE dla najbardziej uzdolnionych graczy co jest jak najbardziej legalne. dodatkowo co tydzien sa do zdobycia puchary za trzy pierwsze miejsca w turnieju fundowane przez wlasciciela lokalu. a tak przy okazji to dziwie sie ze w tak duzym miescie jak Gorzów nie ma jakiejs ligi pokerowej lub lokalu ktory organizowalby regularne turnieje. no i wspolczuje graczom bo wiem czym jest dla pokerzysty brak ogrania w turkach na zywo. zycze poprawy sytuacji od wrzesnia...