Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    14
    Witam. Jako, że na forum znalazłem kilka wątków z prośbą o namiary na dobre stoły. Zaraz ktoś radził aby iść do stolarza, inny aby kupić na allegro. To ja mam inna radę. Najtańszą i najlepszą. Zrób sobie sam stół jaki chcesz i w jakiej kolorystyce tylko sobie wymarzysz, nie mówiąc już o rozmiarach.

    Mam super stronkę ze stołami homemade (plany, zdjęcia, materiały). Najprościej to wybrać model, kupić materiały z listy, zrobić według planu step by step (ze zdjęciami).

    http://www.homepokertourney.com/

    i np. taki projekt:
    http://www.junell.cc/pokertable/

    Ale można kombinować jak ja i np zrobić sobie stół jako nakładkę na stół domowy - wystarczyło zmienić wymiary i trochę kształt. Mało istotne. Chodzi o to, że przy wcale nie tak dużej umiejętność technicznej (pokerzyści na pewno są w stanie wszystko ogarnąć:) i przy prostych i dostępnych narzędziach (np. od sąsiada) - wyrzynarka, wiertarka, zszywacz tapicerski (ręczny kosztuje 12 zł), w piwnicy można zrobić luksusowy stół. Skaje, pianki, materiały, lakiero-bejce - wszystko to bez problemu można kupić.

    Mój stół wyszedł mnie około 350 zł, a jest ekstra - najdroższe są sklejki. Zdjęcia mojego stołu poniżej. W razie jakiś pytań, czy wątpliwości, służę pomocą, bo ja już przez to przebrnąłem i swój stół zbudowałem (nie bez błędów, o których teraz już wiem - jak np za ciemna lakiero-bejca, myślałem że wyjdzie dużo jaśniejsza)



    W realu prezentuje się super, mimo że jak napisałem, popełniłem parę błędów przy jego budowie, gdyż większość czynności robiłem po raz pierwszy (jak np tapicerowanie).

    Ale to nie ważne, chodzi tylko o to, aby zachęcić Was do budowy własnych stołów, a nie kupowanie tandetnej chińskiej masówki - bo zabawy przy budowaniu jest masa, a poźniej jeszcze więcej satysfakcji z gry przy własnym stole.

    Pozdrawiam

    KONIU
    Ostatnio edytowane przez KON-IU ; 09-06-2010 o 00:31 Powód: dodano link