Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    214
    Witam
    Zakładam ten temat aby ustalić w jakie dni przychodzilibyśmy zawsze do kasyna tak jak na ligę

    W pliku excel załączam tabelę jeżeli chcielibyście chodzić w któryś z dni tygodnia wpiszcie w kolumnie z nazwą dnia 1 . Pozwoliło by to wybrać najlepsze dwa dni w tygodniu aby spotykać się na turniejach. Wypełnienie ankiety nie oznacza że zawsze będę w dniu w którym postawiłem jedynkę przychodził do Kasyna-nie jest to zobowiązanie, natomiast oznacza że

    chętnie będę przychodził w te dni pograć jeżeli coś mi nie wypadnie. w ten sposób unikniemy ciągłego dzwonienia będziesz - nie będziesz. i Pozwoli zawsze na pewniaka przyjechać do kasyna na godzinę 19 w dniu w którym na pewno będzie ekipa. Co razem wspólnie ustalimy .Przypominam że turnieje w piątki i sobotę są po 110 a pozostałe dni po 60 warto to również wziąć pod uwagę.
    pozdro

    to tyle proszę po ściągnięciu pliku dopisać dane do excel w stawić z powrotem do posta a każda następna osoba niech używa już uzupełnionego arkusza przez autora ostatniego posta(chyba że autor nie wstawił pliku to wiadomo analogicznie wcześniejszy)
    Załączone pliki Załączone pliki

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2010
    Przegląda
    Gdynia/Net
    Posty
    149
    no jest
    Załączone pliki Załączone pliki

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    214
    Widzę że oglądających było 14 chętnych do wpisów jest 1 dzięki soudzgreat szkoda że nie ma odzewu bo liga w kasynie trwa do 27 czerwca a potem pewnie nie będzie organizowane jeśli frekwencja i nasze przychodzenie będzie takie rzadkie pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Forest wątpie aby ktokolwiek poza tobą i soundsgreat chcial grac w kasynie regularnie, ponieważ zżera pokaźny rake... Większość zapewnie tak jak ja wpadnie sobie do kasyna od czasu do czasu zeby zagrac sobie 4 fun turniej i wypić jakiegos drina, bo turniej (poza drugim stolem) jest profesjonalnie zorganizowany, ale niestety nie trzeba być wybitnym matematykiem aby policzyc jak bardzo to jest nieoplacalne na masową skalę...

    Sądze ze gry beda od czasu do czasu ale raczej nikt nie bedzie chcial regularnie oddawać 25 % (od razu po wygraniu czy po kilku turniejach) charytatywnie

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    214
    eeee ? taki reak będzie jedynie wtedy jeżeli zawsze będziesz wygrywał (czego Ci życzę byle nie w grach kiedy jesteśmy razem przy stole )w tym sęk, że chyba nie każdy zrozumiał zasady opłaty podatku za turniej. płacisz tylko od różnicy pomiędzy wszystkimi wpisowymi(wszystkimi a ostateczną wygraną czyli zakładając że raz wygrasz 600 zł a rozegrasz załóżmy 6 turniejów po 60(360 to twój koszt) to znaczy że wygrałeś 240 zł czyli zapłacisz 60 zł podatku a nie od kwoty 600 złotych czyli 150 różnica kolosalna . może warto to przemyśleć czyli tak jak w biznesie.

    Też bym, wolał żeby płacić uczciwie 10% tak jak od wszystkich wygranych(bo ponoć poker to gra losowa według naszych kochanych "rządzocych " więc powinien być podatek tak jakak od innych gier losowych ale 25% w takim systemie nie jest złe. poza tym specjalnie się pytałem czy najpierw trzeba wygrać żeby potem móc odjąć przegrane od wygranej, i okazało się że nie ma znaczenia przegrana i wygrana jeśli wypłatę podejmiesz po 27 czerwca czyli po zakończeniu turnieju może to zachęci bardziej do grania
    pozdro
    Załączone pliki Załączone pliki
    Ostatnio edytowane przez fforrest ; 08-06-2010 o 19:19

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    135
    Zen, większość osób chodzących na lokalne turnieje live chodzi tam dla zabawy, a nie zysku. Nie ma znaczenia więc pobierany podatek. Przynajmniej nie demonizowałbym roli podatku.

    Ja z chęcią pograłbym w Gdyni ze względu na strukturę. For fun oczywiście. I jeżeli mi się spodoba to nawet regularnie. Mogę grać w dni: od pon. do czw. (oczywiście nie we wszystkie). Fforest wpisz mnie do excela, bo na tym kompie nie mam możliwości otwarcia pliku.

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Cytat Zamieszczone przez Zen Zobacz posta
    Większość zapewnie tak jak ja wpadnie sobie do kasyna od czasu do czasu zeby zagrac sobie 4 fun turniej i wypić jakiegos drina
    tak też powiedziałem solvero, ;]

  8. #8
    Też nie moge otworzyc pliku,chętnie bym pograł w poniedziałki Dopisz proszę Mayday Pozdro

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    214
    nowa tebela
    Załączone pliki Załączone pliki