Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814


    Nasza promocja o tajemniczej nazwie Fishpond powraca, w nieco zmodyfikowanej formie. W puli tym razem 8000$. Ale o co chodzi?

    Zasady są bardzo proste.

    Codziennie pomiędzy 7-13 czerwca o godzinie 19:00 CET rozgrywane będę turnieje kwalifikacyjne o wpisowym $2+0.2 "Fishy Fishpond" & $5+0.5 "Golden Fishpond".

    Turnieje te będą nosić nazwę "Fishpond Qualifier". Pierwsze z nich są już dostępne w lobby.

    6 zwycięzców każdej kwalifikacji otrzyma wejściówkę do finału, który zostanie rozegrany w niedzielę, 13 czerwca. 30 graczy, którzy zdołali zakwalifikować się do finału zagra o wspaniałe nagrody! Wejściówka zdobyta w ten sposób jest jedyną możliwością by zagrać w turnieju finałowym.

    $2+0.2 “Fishy Fishpond” rozpoczyna się o 19.00 CET Poniedziałek – Piątek 7-11/6.
    Finał rozpoczyna się o 19.00 CET w niedzielę 13/6.

    $5+0.5 “Golden Fishpond” rozpoczyna się o 20.00 CET Poniedziałek – Piątek 7-11/6.
    Finał rozpoczyna się o 20.00 CET w niedzielę 13/6.

    W kwalifikacjach nie ma dodatkowej puli nagród. W zamian za to wszystkie środki powędrują do finału by podwyższyć jego rangę. Nagrody zostaną wypłacone w gotówce, zgodnie z tabelą zamieszczoną na naszej stronie pod tym linkiem: https://www.heypoker.com/Promotions/...L/Default.aspx

    Jeśli macie jakieś pytania dotyczące tej akcji to chętnie na nie odpowiem. Życzę powodzenia przy stolikach.

    /Marcin

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Marcin te turnieje ustawione mają niby unlimited rebuy przez 30 min , co jest dosyć mylące, bo rebuya wziąć nie można. Przez co wczoraj kilka podpuszczonych osób odpadło w tym ja

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Dzięki za informację. Przekaże ją natychmiast dalej. W zamyśle oczywiście rebuy ma być.

    edit: z tego co widzę w opisie rebuy na 30 min. jest ustawiony. Jeśli wczoraj nie było podobnie to przepraszam w imieniu Oscara za tę "skuchę"

    /Marcin
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 09-06-2010 o 15:18

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    17
    Czemu nie otwiera mi się okno z finałem Fishponda? Wygrałem ticket w czwartek. Zarejestrowałem się od razu po wygranej. A teraz nie mogę się nawet dostać do lobby turniejowego (pisze brak połączenia), ani nie otwiera mi się okno ze stołem automatycznie. WHY??
    Strasznie się napaliłem na ten turniej a tu taka skucha.
    Mam też bilet na ten turniej Fishpond o 20:00, ale tam mogę zobaczyć lobby więc myślę że otworzy się turniej normalnie.

    Proszę o wyjaśnienia.

    PS. Sprawę z brakiem dostępu do lobby zgłaszałem już dzisiaj do Marcina na maila, ale pewnie nie odczytał bo jest niedziela.

    edit: próbowałem też przeinstalować soft, ale bez spodziewanego efektu. z mojej perspektywy turniej nie wystartował, ponieważ, ani nie mogę sam grać, a nie mogę zobaczyć stołów innych, więc liczę na to, że zostanie wybrany nowy termin tego turnieju.

    edit2: już się dowiedziałem że turniej wystartował, a ja byłem cały czas na sitoucie nie mogąc się dostać do stołu. Podziękowania za świetnie działający soft

    PS2. w tym drugim finale Fishponda (o godz. 20:00) zająłem 12 miejsce :/ cały dzień jakiś taki do dupy...
    Ostatnio edytowane przez Hedrun ; 13-06-2010 o 22:11

  5. #5
    Gracz, który ukończy grę na tzw. bubble w każdej z kwalifikacji (miejsce 7) otrzyma Heypoker Kit (bluza z kapturem, T-shirt & talia kart)

    Za nie dlugo 2 miesiace mijaja ,a Heypoker Kit jeszcza nie dotarl ,moze da sie to jakos w najblizszym czasie zmienic ?...

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Muszę przyznać, że nie kontrolowałem czy przesyłki dotarły do wszystkich, gdyż pracownicy HeyPoker zasiadający w biurze w Szwecji ostatnio całkiem sprawnie wszystko dostarczali. Wyślę im oczywiście ponaglenie z zapytaniem kiedy możesz się spodziewać przesyłki.

    /Marcin