Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    Wez sobie kurna przejrzyj swoje ostanie watki, same idiotyczne. A ten fold to juz wogole jest jakaś maskra, po co to tu wrzucasz? Grasz 4- handed i wymyslasz jakies linie które są pasywane i nitoskie nawet jak na FR. Może to dla ciebie za wsokie stawki i graj nizej, gdzie bedziesz miał komfort podejmowania decyzji. A poza tym to gratuluje ciętej riposty

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez jekus Zobacz posta
    Wez sobie kurna przejrzyj swoje ostanie watki, same idiotyczne. A ten fold to juz wogole jest jakaś maskra, po co to tu wrzucasz? Grasz 4- handed i wymyslasz jakies linie które są pasywane i nitoskie nawet jak na FR. Może to dla ciebie za wsokie stawki i graj nizej, gdzie bedziesz miał komfort podejmowania decyzji. A poza tym to gratuluje ciętej riposty
    Nie uważam, aby wszystkie moje wątki były idiotyczne. Idiotyczne są twoje wpisy tutaj typu "kolejny debilny wątek". Nie masz nic do powiedzenia mądrego to bardzo proszę o nie udzielanie się.

    Mam trochę doświadczenia na tych stawkach chociaż nie gram dużo i wiele razy calluje myśląc "to jest standard" (tak piszą na forum), ale wewnętrznie jestem przekonany, że goście na 50NL grają tak tylko monstery, lub żadnej gorszej ręki niż AK (normalni) i potem żałuję. Więc albo mam mega pecha, albo to nie jest standard.

    Poza tym nie sfoldowałem tutaj.

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    3betuję głównie po to, aby dostać call od gorszych A i wywalić pary, które wywalą mnie postflop, lub od których zarobię tylko cbeta czasami. Zgarnąć pulę pre, lub wywalić cbetem przeciwnika na flopie.

    Pushe rzadko dostanę, ale wtedy to chyba fold? Nawet jak pushuje tak to jest minimalnej gorzej niż breakeven z wielką wariancją.


    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 40.392% 27.16% 13.23% 184165620 89723532.00 { AKo }
    Hand 1: 59.608% 46.38% 13.23% 314459700 89723532.00 { TT+, AKs, AKo }
    Świeć Panie nad jego duszą! Ale co mi tam odpowiem.

    Grasz o pot 98, dokładasz 40,75, potrzebujesz 41,58%. Nawet uwzględniając tylko i wyłącznie w/w zakres jesteśna tym zagraniu praktycznie BE. EoT? Czy nie EoT?

    Jak nie EoT to chyba powinniśmy odwołać się do jakiś okultystyczynych rytuałów? Nie sądzisz

    Pozdrawiam

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Pewnie nie było by tych wątków gdybym w nich wygrał. Częstotliwość postów zawsze wzrasta mi przy spadku. Wtedy niczego nie jestem pewien.

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Ja dodam tylko, że nawet jeśli podany zakres jest ten 1% poniżej BE, to trzeba pamiętać że trochę kombinacji AA/KK odpada, bo ludzie od czasu do czasu lubią z nimi flatować 3bety.

    Pamiętaj też, że squizowałeś i w Twoim zakresie jest trochę pure blefów, button nigdy nie będzie miał tam monstera, więc raz na jakiś czas przeciwnik może się pokusić o leżące już dead money.

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    4 osoby, squeez i push do 3beta. Jak dla mnie to nie jest AA i KK najczesciej tylko gorsze rece wlasnie.

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Ja tylko dodam bo najwyrazniej nie rozumiesz:
    AK i QQ nie sa od tego, zeby byc ev+ na nich na AI PF ale granie 3bet/shove jest wybitnie ev+ i na tym sie zarabia

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    Ja tylko dodam bo najwyrazniej nie rozumiesz:
    AK i QQ nie sa od tego, zeby byc ev+ na nich na AI PF ale granie 3bet/shove jest wybitnie ev+ i na tym sie zarabia
    a tego to ja nie rozumiem wytlumaczysz Krolewiczu? (serio mowie)

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    no najczesciej ladujac na AI z QQ lub AK (shove po 4becie lub callujesz 5beta) to jestes 40-60% vs av. range tam aka QQ+, AK (czasami tez JJ czy AQ ale to bez znaczenia teraz) czyli de facto bedac na AI jestes dogiem i regularnie na tym tracisz nad czym placze Peri szukajac pozniej uzasadnienia na forum, zeby zrzucac pf jak wyzej.

    Jednak, po Twoim 3becie sa rowniez inne scenariusze!
    a) dostaniesz 4bet bluff -> 25bb za darmo -> EV+
    b) dostaniesz call od zdominowanej reki i gracie w pokera -> EV+
    c) wygrywasz pf -> EV+
    d) przeciwnik pokaze na AI jakis trash?! EV+

    ciezko oszacowac matematycznie wszystkie ww bo kazdy gra inaczej, ale nawet na slepo widac, ze na tym sie zarabia. Juz nie mowiac o kwestiach balansu ...

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    no najczesciej ladujac na AI z QQ lub AK (shove po 4becie lub callujesz 5beta) to jestes 40-60% vs av. range tam aka QQ+, AK (czasami tez JJ czy AQ ale to bez znaczenia teraz) czyli de facto bedac na AI jestes dogiem i regularnie na tym tracisz nad czym placze Peri szukajac pozniej uzasadnienia na forum, zeby zrzucac pf jak wyzej.

    Jednak, po Twoim 3becie sa rowniez inne scenariusze!
    a) dostaniesz 4bet bluff -> 25bb za darmo -> EV+
    b) dostaniesz call od zdominowanej reki i gracie w pokera -> EV+
    c) wygrywasz pf -> EV+
    d) przeciwnik pokaze na AI jakis trash?! EV+

    ciezko oszacowac matematycznie wszystkie ww bo kazdy gra inaczej, ale nawet na slepo widac, ze na tym sie zarabia. Juz nie mowiac o kwestiach balansu ...
    Nie żebym się nie zgadzał z powyższym. Że 3betowanie z AK jest EV+ to każdy wie. Tylko że tutaj a, b, c i d nie mają zastosowania.

    3bet EV+, call break even.