Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Niedługo kończy mi się trial PT3, a bankroll nie pozwala póki co na swobodne wydanie nawet tych 50$ za licencję na stawki mikro. Stąd rozglądam się za jakąś promocją, która pozwala wyrobić licencję. W internecie jest tego sporo, ale chciałbym dowiedzieć się od kogoś, która oferta jest najlepsza, żeby nie naciąć się na jakiś szwindel.
    Myślałem o NoiQPoker. Miał ktoś doświadczenia z tym roomem? Ile może zająć wyrobienie 200 punktów VIP na NL10/NL20? A może jest jakaś korzystniejsza oferta?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Jeśli chcesz mogę Ci odsprzedać polowę mojego PT. Mam wersję micro czyli do NL25. Pisz na priv.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Potrzebuję licencji na dwa komputery. No i wolałbym za nią nie płacić, stąd ten temat

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    A to spoko. Jakby ktoś chciał to piszcie.

  5. #5
    nie powiem Ci jak szybko tam leca pkt bo gralem sity ale z kasa bez problemu wyplata na netka super szybko byla

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    co ktos juz zkrakowal pt3???
    Imho powodzenia jak ktos by tego chcial uzywac

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    dziala noramlnie

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1
    @kuerten - tyle, ze ALREADY DELETED...

    I tak coś wątpie, żebym to było kompatybilne z (chyba) dobrze zrobionymi (i chronionymi) softami najwiekszych poker roomow... I dziwne, że nie jest glośno o cracku do PT3, bo faktycznie (chyba) nie jest...

    Aczkolwiek jeśli faktycznie można z tego bezproblemowo korzystac to prosze o reupload, jesli mozesz