Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Z każdym kolejnym odpaleniem softu, musze czekac coraz dłużej zanim załapie. Obecnie trwa to już pare minut zanim w ogóle pojawią sie te okienka,że coś tam sie wczytuje. Jest to 3 room na którym wychodzi to samo. Na początku wszystko ok, ale z czasem coraz gorzej. Czy to norma? Można coś z tym zrobić? Odinstalowanie i ponowana instalacja nic nie dało.
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 07-07-2010 o 22:07

  2. #2
    Mnie teraz soft odpalał się przez 2,5minuty, ale z tego względu, że pobierał aktualizacje, normalnie uruchamia się w ciagu 30sekund... Na micro zauważyłem jeszcze taka rzecz, że po zalogowaniu i odpaleniu pierwszego stołu, baaardzo długo się wczytuje i czasem bedac na waiting liscie, uruchamiajac już wolny stolik, po prostu nie zdazam usiasc, potem jest ok. Albo masz słabe polaczenie z netem, albo firewall blokuje, no bo co innego ?

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Nie mam pojęcia co może być przyczyną. Dzis dokładnie sprawdziłem i wyszło, że okienko z logiem softu i info że cos tam sie ładuje wyskoczyło po 6 minutach od klikniecia ikonki. Zalogowałem sie po 7minutach. Z kazdym roomem tej sieci mam to samo. Soft innego roomu na którym nie grałem załadował sie po 30 paru sekundach

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    mialem podobnie na ladbrokes - przestalem grac

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    mi się wydaje, że soft się dłużej odpala wprost proporcjonalnie do puchnącego pliku handhistory.dat, ale nie sprawdziłem tego dokładnie ,
    ale nie zaszkodzi spróbować

    pozdr. kabo

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Chyba sie zgadza. Zmieniłem ustawienia i teraz przechowuje tylko ostatnie 5000 rąk. Wczesniej było ustawione na 30 ostatnich dni. Logowanie trwa 1,5 min.