Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2003
    Przegląda
    Somewhere, USA
    Posty
    63
    Whoo hoo!! Wreszcie udało mi się dostać nowy password na pokerzysta.pl! Przez kilka lat, około raz na rok, starałem się uzyskać nowy password na pokerzysta.pl. Niestety zwykle nie otrzymałem odpowiedzi od Pokerzysta.pl z nowym passwordem, (i prawdę mówiąc za bardzo się tym nie przejmowałem), więc dzisiaj po udanej próbie z radości... nie wiem co wpisać na forum,...

    Może tylko że nadal jestem pitbossem w kasynie w USA, nadal do jednym z moich ’obowiązków’ należy zajmowanie się Poker Roomem, poza innymi grami stołowymi. Prawdę mówiąc to poza pracą pokerem się aż tak bardzo nie interesuję, może sobie zagram raz-dwa na miesiąc, to wszystko.

    Z tego co pamiętam, to było ok. 9-10 lat temu gdy napisałem moją ’amatorską’ stronę na temat gier stołowych w kasynie ( http://blackjackinc.webpark.pl/ ) i zrobiłem link do ’początkującej’ polskiej strony na temat pokera Pokerzysta.pl... Kto by pomyślał że Pokerzysta.pl aż tak się rozwinie... GRATULACJE!!!

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Nie lepiej było założyc nowe konto?

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Nie lepiej było założyc nowe konto?
    no właśnie, dokładnie ale widać, że mamy tu prawdziwą "starszyznę" forumową. ale nie martw się, wątek i tak Ci zamkną, bo jest o niczym "konkretnym" pozdr. z Poland. !

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    @up: flex nie płacz