Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    SB gra 47/10, BB gra 32/9. Czy jego DB jest scary? Raise/AI, Raise/fold? Ja zagrałem call, bo albo mnie ma, albo zrzuci. Tak sądziłem.

    Po callu trzeciego na turnie chyba pozostaje tylko call. Czy na riverze opłaca się betować?
    Zgłupiałem w tym rozdaniu.

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    SB ($18.38)
    BB ($56.34)
    UTG ($81.16)
    CO ($113)
    Hero ($77.66)

    Dealt to Hero

    fold, fold, Hero raises to $1.75, SB calls $1.50, BB calls $1.25

    FLOP ($5.25)

    SB checks, BB bets $4, Hero calls $4, SB calls $4

    TURN ($17.25)

    SB checks, BB bets $9, Hero calls $9, SB raises to $12.63 (AI), BB calls $3.63, Hero calls $3.63

    RIVER ($55.14)

    BB checks, Hero checks

    Hero shows
    (Pre 71%, Flop 62.7%, Turn 2.4%)

    SB shows
    (Pre 17%, Flop 23.5%, Turn 92.9%)

    BB shows
    (Pre 12%, Flop 13.8%, Turn 4.8%)

    SB wins $53.64

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Czemu nie raisować flopa ? przecież grasz przeciwko CallingStation.

    Czemu nie betować river ? jest mnóstwo rąk które Cię tam sprawdzi.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    bardzo łatwy raise flop

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Nie raiseowałem bo wydaje mi się, że taki loose passive to calluje po prostu. Jak sam zaczyna "agresorować" to albo blefuje rzadko, albo ma. Jak nie ma to nie lepiej callować? Ma maks 5 outów.

    Na riverze jakoś się bałem, że fish slowplaya robi.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    no ale sam wiesz, ze i tak bys go callowal do konca na wzglednych blankach, a w ten sposob straciles tone value bo z pewnoscia by wystackowal to A9. No i nawet fishe nie graja 95o czy 94s

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    no ale sam wiesz, ze i tak bys go callowal do konca na wzglednych blankach, a w ten sposob straciles tone value bo z pewnoscia by wystackowal to A9. No i nawet fishe nie graja 95o czy 94s
    No scallował bym, bo nie raise'ujac pozwalam mu blefować/myśleć, że betuje for value.

    Mówisz o raise na flopie, czy bet na riverze?

    A jak gracie po raise na flopie do np 12$ Foldujecie po reraise? A co jak zagra call, donk turn właściwie commitujący mnie?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    A jak gracie po raise na flopie do np 12$ Foldujecie po reraise?
    nie pamietam kiedy ostatnio bylem z przodu vs donk po jego 3becie post flop z over para...

    to jest wlasnie taki slaby spot tutaj, bo przy reraisie Twoim wyrzucasz wiele rak ktore bijesz a wg mnie 3beta dostaniesz tylko od setow...Nie chcialbym w multiwayu grac reraise/fold wiec call mysle, ze optymalny.

    Choc ta reka wyglada slabo to wg mnie wlasnie call na flopie wyciaga max value. Na river jak sie widzi karty to easy bet for value

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    rofl, ten post gubi istote rzeczy

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    rofl, ten post gubi istote rzeczy
    ship it

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    *prawdopodobnie* chodzilo mi o to, ze napisales, ze tutaj albo wyrzuci duzo albo 3bet. 3bet bedzie tutaj rzadkim zjawiskiem a najczesciej dostaniesz tutaj call, bo jezeli fish wrzucil $ do srodka to nie lubi tak latwo odpuszczac. A jezeli ma TP to juz w ogole.

    A odnosnie bet/3bet od fisha. Jezeli uwazasz tak jak pisales, to mozesz przeciez grac raise/fold bez zalu. Czy tak jest w istocie to inna bajka ale nie mowie, ze nie masz tutaj racji
    Ostatnio edytowane przez krolewicz ; 03-06-2010 o 13:23