Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: QQ BB vs UTG

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Na stoliku powinienem mieć aggo image. 26/24 i zgarniałem każdą pulę.
    Przeciwnik 22/22 fold to 3bet 66%

    Nie 3betuję preflop, bo jedyna gorsza karta z jaką się zestackuje to AK i nie sądze, żeby sprawdził z czymkolwiek.

    Flop robię donk, aby nie przecekał bojąc się jakiegość CR. Po jego raise foldować chyba nie mogę nigdy. Zagrałem słabość i jest mnóstwo drawów. On może grać tak z drawem, oraz sądzić, że ja mam drawa. Turn gram call nadal grając słabość. Myślę, że CR tu nie ma sensu bo za często by zrzucił. River skoro zamierzam sprawdzić jego beta to lepiej push niż call. Nie daję mu szansy na check behind oraz może to odebrać jako bleff z nietrafionym drawem. Zwłaszcza po callu na turnie.
    Co myślicie? Na co byście mnie obstawili na jego miejscu i z czym zagrali tak jak on?

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    SB ($76.10)
    Hero ($63.06)
    CO ($52.57)
    BTN ($100)

    Dealt to Hero

    CO raises to $1.50, fold, fold, Hero calls $1

    FLOP ($3.25)

    Hero bets $2.25, CO raises to $9.25, Hero calls $7

    TURN ($21.75)

    Hero checks, CO bets $12.21, Hero calls $12.21

    RIVER ($46.17)

    Hero bets $40.10 (AI)

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ten wsuw w niego na river nie podoba mi sie. Jesli udajesz slabosc to udawaj do konca zwlaszcza, ze duzo drawow ktore mogl miec nie trafilo wiec jest duza szansa, ze bedzie blefowal bo nie ma showdowna (rece w stylu T9 czy fdrawy). Takim betem wywalasz caly ten range i modlisz sie, ze ma AJ praktycznie.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    Ja na jego miejscu pomyślałbym ,że masz tam missed FD albo rzadziej slowplay fulla. I pewnie często bym tam sprawdzał z J. Takie gierki jednak można prowadzić na przeciwników ,których się zna albo chociaż ma się przeczucie ,że np nie lubią być wyblefowani z puli. Skoro pytasz jak to wygląda i czy przeciwnik tak to odbierze jakbyś chciał to znaczy ,że nie miałeś solidnego reada. W takim przypadku lepiej C/C robić łapiąc jego blefy.

    Swoją drogą ciekaw jestem czy i co pokazał przeciwnik.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    4 osobowy stolik=3bet pre?

    1. on nie jest utg tylko CO
    2. masz aggro image i ma Cie sprawdzic tylko z AK?

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    ja 3betuje pre. w wypadku flata podoba mi sie linia lead/call flopa, z tym ze na turnie gram c/r ai

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ten AI na river troche spazz i gdyby ktos mi tak zagral dalbym mu najgorzej 8x. Linia troche podobna do fiszow rozgrywajacych monstery