Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Widzialem juz kiedys taki temat, szukalem go ale nie znalazlem, wiec zakladam nowy.

    "
    Witaj Jakub,
    Minęło trochę czasu od Twojej ostatniej wizyty w witrynie PartyPoker.com. Dokonaliśmy podczas Twojej nieobecności wielkich zmian.
    Wysłuchaliśmy naszych graczy i w rezultacie oferujemy nowe, fantastyczne stoły, hojniejszy program lojalnościowy, a także większe i lepsze turnieje warte gwarantowane 10 milionów USD każdego miesiąca.
    Utrzymanie konta w aktywnym stanie nie może być łatwiejsze! Wystarczy, że zalogujesz się w witrynie PartyPoker i rozegrasz jedno rozdanie objęte prowizją lub/i zagrasz w którymkolwiek z jedno- lub wielostolikowych turniejów.
    Jako że nie korzystałeś ostatnio* ze swojego konta, pragniemy Ci przypomnieć, że po sześciu miesiącach braku aktywności, naliczamy opłatę administracyjną w wysokości 5 Euro. Pierwsza opłata zostanie pobrana za 15 dni.
    Podejmij odpowiednie kroki, aby nie płacić: dokonaj wpisowego nawet za 50 centów i rozegraj rozdanie objęte prowizją przy naszych stolikach z mikro limitem.
    Zaloguj się i graj w witrynie PartyPoker już teraz lub odwiedź stronę PartyPoker.com i pobierz nasze najnowsze oprogramowanie.
    Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z regulaminem.
    Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące Twojego konta, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

    Z poważaniem,
    Zespół PartyPoker.com"

    Takiego maila dostalem, pojebalo ich?
    Co mam niby specjalnie wplacic 5e bo u nich konto zalozylem? Moge to zamknac w chuj? Co jezeli im nie zaplace? Jezeli maja mi potem truc to im dam te 5e ale jak nie bede truc to niech sobie to wsadza w dupe. Tak czy tak jestem oburzony, co to za pojebana polityka. Niby wielki room a o 5e sie upomina, pewnie za miejsce na dysku twardym. Omg. Placil to ktos lub ktos nie placil?

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    podejmij odpowiednie kroki, aby nie płacić: wyplac rolla i miej nas w dupie za takie oplaty?
    fyp

    jedyny powod dla ktorego mozesz zachowac konto to jak zajebiste sa tam gry, to daj im ten 1$ rake czy ile potrzeba i niech spadaja, ale jak nie grasz to ich osraj
    Ostatnio edytowane przez 8dyb8 ; 31-05-2010 o 13:33

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 31-05-2010 o 14:00

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ja im odrazu napisalem, ze chyba ich pojebalo i niech zamykaja konto.