Zobacz wyniki ankiety: Termin Mistrzostw, godz. 21, pierwszy tydzień grudnia, ale jaki dzień?

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Piątek

    1 9.09%
  • Sobota

    5 45.45%
  • Czwartek

    5 45.45%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43
  1. #11
    to się zapędziłeś z wypisywaniem opcji :mrgreen:

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    hmmm, nie pomyślałem o tym... Więc chyba wybierzemy 20+2, o ile nie będzie wypowiedzi żądających 30+3...

    Pozdr

    Warsaw

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    Siemanko
    Ja bym był za stawka 20+2 bo umnie z $ bardzo slabo tylko wyplaty a prawie wogole niema przychodow a to jest tylko sposob na bankrota wiec moj udzial w tym turnieju bardzo sie chwieje No ale pozniej sie wszystko wyjasni pozdro

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Masa
    Siemanko
    Ja bym był za stawka 20+2 bo umnie z $ bardzo slabo tylko wyplaty a prawie wogole niema przychodow a to jest tylko sposob na bankrota wiec moj udzial w tym turnieju bardzo sie chwieje No ale pozniej sie wszystko wyjasni pozdro
    chyab wpłaty

    ja tez jestem za 20$, ostatnio co prawda zrobiłem wypłatę an Netellera, ale od tego czasu karta nie idzie .... czyżby znów wpłata ?? :?

    Soprano

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    Wypłaty z netallera wiec blędu niebylo

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Witam!

    Wprawdzie, jeszcze nie jestem jeszcze pewien czy wystąpię, ale wyrażę swoją opinię. Wpisowe w wysokości 30+3 $, przy obecnej cenie dolara, niewiele przewyższa równowartość 100 PLN, natomiast równowartość kwoty wprowadzanej bezpośrednio do gry, bez prowizji Poker Room, nie osiąga nawet bańki. Skoro są to pierwsze Mistrzostwa Polski Online, tak więc zakładam, iż kolejne odbywałyby się raz w roku, wobec tego byłby to wkład dokonowany raz na rok. Poza tym jeśli, są to Mistrzostwa Polski, to chyba do czegoś to nobilituje. Wpisowe w Polskich czwartkowych, cotygodniowych turniejach wynosi bodajże 10+1 $. Niezależnie od ewentualnych wygranych daje to około 520+52 $ rocznego wkładu, dla zawsze obecnych graczy, z kolei dla zawsze obecnych graczy na Mistrzostwach Polski Online wkład wyniósłby 30+3 rocznie. Można więc trzy razy zrezygnować z czwartkowego turnieju, aby wystąpić w Mistrzostwach Polski, myślę, że warto. Tak się rozpisałem, iż teraz nie mam innego wyjścia jak zagrać w tym turnieju, zwłaszcza jeśli wpisowe wyniesie nie mniej niż 30+3 $.


    Pozdrawiam


    MICHAŁ


    PS. Osobiście wolałbym aby ten turniej odbył się w przyszłym roku, było by więcej czasu na przygotowania i zarezerwowanie terminu dla szerszego grona graczy, jak też na ewentualne zgromadzenie kapitału na wpisowe. Zdaję sonie sprawę, iż orientacyjny termin został, już raczej przesądzony, tak więc przedstawiam tylko luĽno swoje zdanie.

  7. #17
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Popieram Michala, prawde mowiac ja myslalem wczesniej ze 50+5 bedzie optymalne, jezeli o turnieju bedziemy oczywiscie wiedzieli z jakims wiekszym uprzedzeniem, bo teraz to rzeczywiscie moglbym miec problemy z takim wpisowym . Tak wiec w tym roku proponuje jednak 20+2, a juz w nastpenym np. 50+5 .

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    oczywiście zgadzam się, że turniej powinien być jak najbardziej prestiżowy, oraz że wpisowe powinne być adekwatne do rangi. Ale pamiętam też, że cały czas ilość osób bawiąca się w nasze turnieje czy to live czy online nie jest imponująca i póki co to organizator musi zabiegać o graczy a nie odwrotnie. Dlatego uważam, ze względu na to, iż jest to pierwszy taki turniej, oraz że zostało już niewiele czasu, oraz ze względu na tą ilość ewentualnych zainteresowanych, że te MP zagramy z wpisowym 20+2. Co będzie przy następnych mistrzostwach, zobaczymy. Może będziemy się śmiali, że to były pierwsze i ostatnie takie tanie mistrzostwa...? Zobaczymy.

    Co do terminu, to na razie wygląda, że będzie to czwartek, ale poczekajmy do poniedziałku...

    Pozdr

    Warsaw

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    upłynął termin ankiety, w związku z czym czas podjąć decyzję. Ponieważ w ankiecie wypadł remis, po zasięgnięciu opinii dwóch ekspertów i jako p.o. organizatora, zdecydowałem, że Pierwsze Mistrzostwa Polski Online rozegramy w czwartek, 2 grudnia, o godzinie 21 czasu CET. Wpisowe: $20+2.
    Czwartek przeważył, ponieważ prawdopodobnie nienajlepiej na frekwencje wpłynęłoby rozgrywanie zwykłego turnieju czwartkowego i zaraz potem mistrzostw.
    Teraz tak, aby zminimalizować możliwość przysiadki się jakichś obcych ludzi hasło zostaje podane w zakamuflowany sposób. Heh. W rejestracji wpisujemy mistrzostwa polski, ale robimy to bez odstępu. Jakby ktoś miał jakieś problemy czy pytania, niech pisze tutaj, albo na moje GG - 1396398.

    Wielka prośba do wszystkich, którzy mają zamiar wziąć udział - rejestrujcie się jak najwcześniej, najlepiej JUŻ!

    Pozdrawiam i Życzę wszystkim Powodzenia!
    Ciekawe kto zgarnie pierwszy w historii taki tytuł i niezłą sumkę??
    Czy macie swoich faworytów, czy faworyci będą inni niż w turniejach live?
    hm...

    Pozdrawiam,

    Warsaw

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Podkarpackie
    Posty
    14
    Witam wszystkich .

    A więc tak niech sie nikt nie pali na turniej za $50+$5 bo tu nie chodzi w tym turnieju o kase jak chcesz tak strasznie grac za taką kwote to sie zapisz do turnieju na 100K guaranted $100+10 i sie wyzyjesz . Natomiast jeśli ktoś nie będzie miał $50+$5 to niezagra dlatego proponuję aby wejscie było za $10+$5 maksymalne nie więcej. żadnych ebuya czy cos takiego jak w turnieju takim jak mistrzostwa polski , bo to sie mija z celem panowie. Jeśli była by mozliwosc proponuję żeby zorganizować turniej pokera dla samych polaków online np co 2 tygodnie lub co tydzień za $2+$50 i pograć wszyscy razem .Ja nie brałem udziału w poker Live to mnie nie znaćie ale online mozna zagrac nie ruszając sie z domu , żadnych wydatków na dojazd itp na jedzienie tylko siadasz koło kompa i po sprawie Takie czasy . Także moim zdanie świetny pomyśł turniej pokera dla polaków