Zobacz wyniki ankiety: Termin Mistrzostw, godz. 21, pierwszy tydzień grudnia, ale jaki dzień?

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Piątek

    1 9.09%
  • Sobota

    5 45.45%
  • Czwartek

    5 45.45%
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    niniejszym zgłaszam propozycję rozegrania pierwszych w historii mistrzostw Polski on-line w naszej ulubionej grze. Ostatnio frekwencja w turniejach czwartkowych dopisuje, więc chyba trochę osób powinno się skusić na mistrzostwa Polski..
    Oczywiście, trzeba dać czas zawodnikom na rezerwację terminu i/lub gotówki, więc proponuję jako termin pierwszy tydzień grudnia. Dołączyłem ankietę co do dokładnego terminu (pierwszy czwartek, piątek, sobota grudnia), będzie trwała ona 10 dni, więc proszę o głosowanie.
    Teraz garść szczegółów:

    Mistrzostwa Polski Online, No Limit Texas Holdem,
    Serwer Poker Stars
    Wpisowe: $25+2
    Termin: pierwszy tydzień grudnia
    Zwycięzca oprócz gotówki zgarnie tytuł Mistrza Polski Online na rok 2004.

    Na pewno byłby to najbardziej prestiżowy turniej online grany w Polsce/przez Polaków. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że zawsze komuś może nie pasować termin/miejsce/wpisowe itd. ale cóż zrobić. Poza tym od czegoś trzeba zacząć, więc jeżeli wystartuje 5 osób, to trudno, może w następnym roku będzie to 10 osób itp.
    Myślę, że warto też spróbować rozpropagować ten pomysł wśród wszystkich znajomych/nieznajomych Polaków napotykanych w sieci, takich z którymi macie kontakt GG itp.
    Czasu jest sporo, więc do roboty: rezerwujcie termin, odkładajcie cash..
    Ponieważ trzeba będzie ustalić konkretny termin i zgłosić taki turniej do PS, proponuję jak najpilniejsze zgłaszanie uwag przede wszystkim co do terminu. Powiedzmy, że ok. 15 listopada zbiorę w kupę uwagi i ogłoszę termin. Od wtedy będzie można się już zapisywać do turnieju na serwerze PokerStars.
    Mam nadzieję, że wszyscy potraktują serio tą imprezę, i że będzie ona udana.

    Pozdr

    Warsaw

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    This is cool 8)

    Soprano

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Hej,

    Extra pomysl jestem za tylko... juz teraz wiem ze mnie akurat nie bedzie bo mam zaplanowane wakacje za granica w tym terminie. Pasowalby mi koniec listopada lub 2 polowa grudnia i pozniej no ale wiem ze dla jednej osoby nie ma co zmieniac terminu. Zycze wszsytkim powodzenia!

    Pozdrawiam

    Goral

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Pomysl jest bardzo dobry(im szybciej sie zacznie grac takie turnieje tym lepiej)
    Dunczycy graja mistrzostwa cyklicznie i z kazdym kolejnym turniejem frekwencja jak i prestiz ida w gore.
    Co do terminu to zarowno godzina,data jak i dzien tygodnia sa mi wlasciwie obojetne( i tak tam bede lol )

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Witam

    Ja mialbym sugestie zeby ten turniej byl z rebuyami - ciekawsza gra no i wieksza pula
    Drugi pomysl, to moglibysmy sie zlozyc po pare zlotych (kwestie prawie ze groszowe) i zwyciezcy ufundowac pucharek, ktory zostalby wreczony np. w czasie nastepnego turnieju live. Taka mala rzecz, a cieszy

    pozdrawiam

  6. #6
    a może zamiast pucharku proponuje branzolete z wygraweowanym napisem, coś ala "mistrz mpo 2004"

  7. #7
    Odnośnie rebuy-i zdecydowanie jestem przeciwny jeśli chodzi o mistrzostwa, bo moim zdaniem powiększają one czynnik szczęścia w turniejach. Z drugiej strony wysokie wpisowe byłoby ok.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Co do napisu "mpo" na tej branzolecie
    to proponowałbym to jeszcze przemyśleć,
    jest to skrót, który raczej jednoznacznie się kojarzy heh

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    dyskusja się toczy i bardzo dobrze. Co do formuły rebuys, to jest ona z góry wykluczona, nie ma takiej opcji przy organizacji prywatnych turniejów na PS. Poza tym generalnie turnieje mistrzowskie powinny się toczyć, moim zdaniem, w formule freeze out.
    Co do terminu, to zostało jeszcze parę dni, zobaczymy, na razie mamy remis między czwartkiem a sobotą. Ja przychylałbym się ku czwartkowi, to niejako tradycyjny termin naszych gier online, ale zdecyduje demokratyczny wybór. Co do wpisowego, nikt nie zgłosił zastrzeżeń na razie do kwoty $25+2, więc też tak na razie zostaje.
    Co do Górala - stary, szukaj kafejki :lol:
    Jeżeli chodzi o jakieś nagrody, to chyba na razie jesteśmy zdani na jakiegoś chętnego sponsora, moim zdaniem obecnie jest najważniejsze, zeby taki inauguracyjny turniej się odbył i to przy dobrej frekwencji. Co potem, zobaczymy...

    Zachęcam do dalszych wypowiedzi, bo po długim weekendzie turniej powinien już zostać zgłoszony do PS, więc jeżeli ktoś ma jakieś uwagi, to proszę jak najszybciej.

    Pozdrawiam,

    Warsaw

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Co do tego wpisowego, nie wiem jak chcecie to robic, jezeli chcielibyscie po prostu zalozyc turniej tak jak turnieje czwartkowe to nie ma opcji 25+2, jest 10+1, 20+2, 30+3, 50+5 100+9, 200+15 i 500+30.