Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    18
    Od najbliższego piątku gramy dwa turnieje rebuy:

    1. godz.19: rebuy 50
    2. godz.20: rebuy 20

    Struktura:
    3000 na start, unlimited rebuy 1h, blindy 15min, add-on 5000

    Będę wdzięczny, za niezobowiązujące zapisy w wątku.
    Ostatnio edytowane przez Wookie ; 31-05-2010 o 11:28

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    minimum jutro z tarnowa będzie 4-5 osób więc miejmy nadzieję iż z waszej strony też będzie duża ekipa co by było z kim pograć

    do zobaczenia

  3. #3
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    40
    Myśle że turniej jak najbardziej udany gdybym tylko nie rozdawal kart na river przeciwko ziomkom z Tarnowa :P ale atmosfera i gra jak najbardziej przednia

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez Windu Zobacz posta
    Myśle że turniej jak najbardziej udany gdybym tylko nie rozdawal kart na river przeciwko ziomkom z Tarnowa :P ale atmosfera i gra jak najbardziej przednia
    Mam nadzieje że wszystkim się podobało i zapraszam ponownie

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    Witam,

    może połączycie turnieje środowe i piątkowe w jeden dzięki czemu będzie lepsza frekwencja i automatycznie lepsza pula turniejowa - chociaż co jak co ale ja narzekać nie mogę biorąc pod uwagę wyniki.

    pozdrawiam i do zobaczenia w piątek

    ps. arturo poćwicz coin flipy do tego czasu

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    9
    Wybiera się ktoś dzisiaj na rebuye za 20 bo nie wiem czy się w ogóle opłaca jechać

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    18
    Aktuany harmonogram na piątek:
    godz. 20.00 rebuy 20 (ostatnio w puli 1,6k przy 2 stołach grających)
    godz. 21.00 rebuy 50

    Przybywać.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    moje takie prywatne spostrzeżenie po kilku naszych wizytach u was jest takie iż może lepiej rozgrywać w piątki jeden turniej z wypośrodkowanym wpisowym np za 30-40 niż dwa które dzielą niepotrzebnie graczy. Wooki odnieś się co tym myślisz, konop mi mówił iż w piątki ma być tylko za 20, może raz na jakiś czas to samo tylko np w OHPL??

    pozdr,

  9. #9
    Słuszna uwaga,nie myslalem ze to kiedys napisze odnosnie posta tego kolegi ale dobrze gada ,polac mu ...mineralnej bo co za duzo to nie zdrowo ;p

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    18
    Wczorajszy rebuy 20: 26 graczy, 1,9k w puli, deepstackowo i czasowo przyzwoicie: 20.15 - 2.00.
    Pomyślę na czymś odpowiednim dla kolegów z Tarnowa. Na dzień dzisiejszy rebuy 20 zostaje - tendencja jest wyraźnie wznosząca i spora grupa graczy która wyżej niż 20 nie zagra.
    Może dołożyć freezout z wyższym wpisowym (200-300), albo rebuy (100): THNL, OPL, albo DC?