Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Przeciwnik 32/22 fold to 3bet 60% (ale w tym rozdaniu miał chyba bardziej luźne staty)

    Na turnie nie betuję, bo wydaje mi się, że nie callnie ze słabszą. Każdy bet na turnie to już allin praktycznie. Po checku na riverze chyba VB jest ok?

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    SB ($94.63)
    BB ($60.18)
    UTG ($144)
    CO ($63.48)
    Hero ($49.75)

    Dealt to Hero

    UTG raises to $1.50, fold, Hero raises to $5.50, fold, fold, UTG calls $4

    FLOP ($11.75)

    UTG checks, Hero bets $7, UTG calls $7

    TURN ($25.75)

    UTG checks, Hero checks

    RIVER ($25.75)

    UTG checks, Hero bets $14, UTG calls $14


  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Skoro 3-betujesz PF (vs UTG) for value to grasz value na takim turnie i oczywiście sprawdzasz all-ina.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    vs utg raise czesto wole grac flat call pre flop i grac po flopie...

    i w tym wypadku bym betowal turna. choc przy ch/r jestesmy w znakomitej wiekszosci przypadkow bici...

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    3bet IP do 11 BB to troche spew

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    po co ten bet na river? od czego gorszego dostaniesz call? od tt?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Odpowiedzi na pytania.

    Prawdę mówiąc chyba dopiero teraz zdałem sobie sprawę z tego, że on był UTG. Albo tego nie zauważyłem, albo był fishem (pomimo nie aż tak fishowatych statów). 3bet z JJ nie jest dla mnie tutaj standardem.

    Na riverze rzeczywiście nie wiele mnie sprawdzi, ale wszystko co mnie bije powinno przywalić dużo wcześniej? QQ to chyba jedyna ręka która ma sens, która mnie bije?

    Co do rozmiaru 3beta to 10-12 to standard na 50NL. Mniejsze jak dla mnie są nie dobre. Może ok jak mam rękę, ale jak bleffuję to wolę żeby foldowali. A że chcę, aby blefy i for value były tego samego rozmiaru...

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Peri ja zazwyczaj robie 3b IP jakies 8-9bb a OOP 11-12bb. Nie warunkuje tutaj wielkosci cbeta swoja reka tylko pozycja.

    Poza tym statystycznie z w miare rozsadnym graczami czesciej bedziesz dostawal 4bety bedac IP niz OOP, wiec lepiej mniej tracic na light 3bety, prawda?

    Do tego bedac IP to Ty decydujesz o przebiegu rozdania wiec zostawiajac sobie wiecej miejsca post flop zwiekszasz szanse na wiekszy zysk...

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    Peri ja zazwyczaj robie 3b IP jakies 8-9bb a OOP 11-12bb. Nie warunkuje tutaj wielkosci cbeta swoja reka tylko pozycja.

    Poza tym statystycznie z w miare rozsadnym graczami czesciej bedziesz dostawal 4bety bedac IP niz OOP, wiec lepiej mniej tracic na light 3bety, prawda?

    Do tego bedac IP to Ty decydujesz o przebiegu rozdania wiec zostawiajac sobie wiecej miejsca post flop zwiekszasz szanse na wiekszy zysk...
    Kiepsko się czuje w 3betowanych pulach jak nic nie trafię. Nie chcę żeby mnie callowali ze średnimi parami np. jak mam AJ.

    Jest raise 4bb i ty robisz 3bet do 8-9bb? To PFR ma wtedy do sprawdzenia 4-5bb do puli 13,5-14,5. Nie dostajesz wtedy zbyt często calli? Nie mając do tego ręki jak często cbetujesz? Jeżeli ktoś by mnie często 3betował i to tak mało (wtedy również mały cbet) byłoby mi osobiście łatwiej grać niż przeciwko większym 3betom.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    nie dostaje czesciej calli robiac 3beta 9bb niz jak robie do 11bb - co ma callowac to calluje, co ma sfoldowac to sfolduje

    ktos jeszcze raisuje 4bb? betujac pota (3,5bb) robie 3b do 9bb, raisuje 3bb, moge zrobic 8-8,5... Jak grasz vs dobry gracz to bedzie sie bal callowac OOP, jak bedziesz gral z donkiem to czy bedziesz 3betowal 9 czy 15 nie bedzie mialo roznicy.

    Co do cbetowania to pewnie srednio wychodzi mi kolo 65-70%. Im wiecej cbetuje tym gorzej mi idzie

    Zreszta bedac IP moge latwo okreslic czy chce karte za darmo czy chce betowac - light 3betujac do 9bb moge czesto zobaczyc za to 4 karty jakby mi sie flop nie podobal wiec jest to znaczna oszczednosc $.

    Poza tym ja czesto nie 3betuje