Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. #1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    28
    Witam czy organizuje ktoś jeszce jakieś gry (cashówki) w Rybniku?Widzę że z takimi grami u Nas problem nie licząc turniejów bo Liga jest....a chętnie bym pograł przy stole na stałe blindy kurcze...czekam na odpowiedzi...

  2. #2
    jakie blindy wchodza w gre? bo chetni sa na pewno, trzeba sie tylko zgadac na jakis konkretny dzien
    pozdro

  3. #3
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    28
    że tak powiem 25/50 w porywach 0.50/1 hehe myśle że to tak w sam raz chyba że ktoś ma apetyt na większe...gdzie?Hm niewiem możemy wspólnie zadecydować,fajnie jakby ktoś miał sprzet(żetony)kiedy?póki niema większej ilości chętnych to można tylko czekać

  4. na nl50 holdem lub omaha też bym się pisał

  5. #5
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    28
    no to jest Nas 3 już hehe ale dalej niema żadnych konkretów kurde,miejsce,czas....nieżebym był ograniczony ale bardziej preferuje NLTHoldem

  6. #6
    na nl100 bedzie conajmniej 5 osob, wpadajcie w poniedzialek na lige to pogadamy
    pozdro

  7. #7
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    28
    Ktos chętny na casha w Rybniku na przykład jutro?Będzie przynajmniej 6 chętnych to idzie uzgodnić miejsce i godzine!

  8. #8
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    28
    Jest ktoś chętny na casha jutro w Rybniku w Texas NL Holdem??!!Miejsce i godzinę ustaliłoby się po zgłoszeniu co najmniej 6 chętnych!!Blindy myślę 50/50 gr można zrobić oczywiście ktoś może rzucić inną propozycję!Pozdro!

  9. #9
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    28
    gra ktoś jakies cashówki w Rybniku może przez okres wakacyjny?

  10. #10
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    28
    Już jutro taki mały turniej co do formy cóż tak wyszło ehehe liczą się chęci,a więc Buy In:15 zł +1rebuy(10 zł) stack początkowy w zależności od ilości graczy wahać się będzie od 6k-10k,tak samo rebuy,levele 30 minutowe,poziom 1 25/50..miejsce i czas turniejuPIWNICA POD WAŁEM ul.Pod Wałem 21 start godzina 18:00 Zapraszamy!!!!