Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 116
  1. #41
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    A to czasem nie jego rower w tle?

    O kurwa dopiero skumalem, ze go tam wkleiles. Brilliant

  2. #42
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    A to czasem nie jego rower w tle?

    O kurwa dopiero skumalem, ze go tam wkleiles. Brilliant
    też pomyślałem, że rower tam był od początku. Swietna robota
    Ostatnio edytowane przez BartekPL ; 26-05-2010 o 23:12

  3. #43
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    jutro w Super Expresie na pierwszej stronie: "Polski Fritzl nęka katowickich rowerzystów"

  4. #44
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Widział że jadę nieprzepisowo i mu się to niepodobało, rzucił się na mnie a potem sam upadł żeby wyglądało to na to że ja go potrąciłem. Ale ja go nie potrąciłem, to on na mnie wskoczył spychając z roweru po czym sam upadł. Wstał i wziął mi mój rower, zwyzywałem go i chciałem do niego wystartować ale możliwe że dostałbym vvpierdol od niego a w świetle prawa wyglądało by to że uczestniczyłem w bójce więc przyjąłem pasywną postawę. Czekałem 30 minut na ławce obok, powiedziałem że czas minął i że biorę swój rower, nie dał sobie go wziąć i doszło do przepychanki po której ktoś wezwał policję.

    Znalazłem go na NK:


    tylko w rzeczywistości był grubszy. Nie ma żony ani dzieci -- typowy społeczniak.

    Ale nie w tym rzecz. Nie popuszczę mu tego, że zrobił z siebie ofiarę jak małe dziecko płacząc przed policją że mu guzik odpadł podczas "kolizji". Pytam po prostu czy ktoś miał do czynienia ze składaniem pozwu cywilnego, ile taka sprawa może trwać i czy gra jest warta świeczki.
    Nie latwiej bylo rozpierdolic dziadka i uciekac z miejsca zdarzenia, a prawnie to wyglada tak : akt scigany z urzedu - lecz oczywista niska szkodliwosc spoleczna, no i w koncu w obronie swego mienia reagowales... i ty tez nie maly jestes z tego co pamietam. masz swoje zdjecie z obrazeniami? Mozesz go pozwac o przetrzymanie tego roweru i zglosic symulacje wypadku w celu "zlosliwym" na co napewno znajdzie sie paragraf, ale w Polsce przypuszczam ze sie nameczysz i na koniec cie w sadzie wysmieja i obciaza kosztami sprawy. Maja w koncu wazniesze sprawy na glowie, jak egzekwowanie forsy od zalozenia blokady na kole i przeganianie babci z preclami/pietruszka z placu.
    Ostatnio edytowane przez JaysonRR ; 26-05-2010 o 23:28

  5. #45
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    rzeba było spieprzać i dzwonić na pały że kradną ci rower.Daj sobie spokój, albo wybij mu szybe w chacie,oblej farbą czy coś.Chyba nic takiego sie nie stało

    tia, podsumujac wszystkie za i przeciw - ja tez jestem za wojna podchodowa.
    Ostatnio edytowane przez JaysonRR ; 26-05-2010 o 23:33

  6. #46
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    To tak raczej w ramach przypomnienia forumowym Tarantinom o tym studiu filmowym. Miłej zabawy

    http://www.grapheine.com/bombaytv/we...dcd766bee.html

  7. #47
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789

  8. #48
    moim wigry 3 ! n1

  9. #49
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    lol
    kolo sobie chrapie spokojnie i nawet nie przypuszcza ze w tym samym czasie staje sie "gwiazdeczka" internetu...:P

  10. #50
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    anoxic, nagraj na niego hip hopowy diss !!!!!!!!! na pewno Ci nie odpowie, więc beef masz z góry wygrany.