Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 116
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    BartekPL Ok będę pamiętał !
    Babcia też w sumie może być w końcu wiadomo ja na diecie jestem i nawet dziadek postury Adama Małysza by mi napierdolił z nartami na nogach

    Cytat Zamieszczone przez NuGGets Zobacz posta
    W pozwie cywilnym, nie istotne jest obrazenie ciala po wyzej 7 dni to odnosi sie do prawa karnego. Za bojke nie dostal bys mandatu, bo to prawo karne, i jak spuscil bys mu wpierdol bylo by to przestepstwo scigane z urzedu. Pozew cywilny mozesz zlozyc na dziada np. za naruszenie wolnosci, godnosci itp. itd
    Dzięki za 1 merytoryczny post w temacie, o to mi chodziło właśnie. Tak też zrobię - thnx.

    Takie info chciałem uzyskać, z mojej strony koniec tematu

    a zbójna chętnie poszukamdam mu szansę drugi raz mi jak to piszecie wpierdolić
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 26-05-2010 o 20:19

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    SORRY juZ edytowalem ale jesli powaznie czujesz sie pokrzywdzony , zastanow sie nad pozwem. pozdro and gl

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Troche sie usmiałem po obejrzeniu zdjęcia tego rzeżnika. Co do sprawy to nie masz wielkich szans, bo po wysokości mandatu wnioskuje, że troche mocno cwaniakowałeś. To ci kolesie co wlepiali ci mandat, będą głównymi świadkami. Zupełnie nie rozumiem kwestii straszenia komendą itd... zawsze masz możliwość nie przyjęcia mandatu. Ja za kolizje drogową dostałem 200,lub 250.Chyba mocno cie nie polubili skoro dostałeś 700.
    Co do sytuacji: On trzymał rower 30minut...i na co czekał ? Trzeba było spieprzać i dzwonić na pały że kradną ci rower.Daj sobie spokój, albo wybij mu szybe w chacie,oblej farbą czy coś.Chyba nic takiego sie nie stało

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    dziad profilem pasuje do Weeskacza

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    BartekPL Ok będę pamiętał !
    Babcia też w sumie może być w końcu wiadomo ja na diecie jestem i nawet dziadek postury Adama Małysza by mi napierdolił z nartami na nogach
    W koncu to jestes EDIT i tyle. EOT
    Ostatnio edytowane przez BartekPL ; 26-05-2010 o 21:53

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Kup sobie batona, ze sprzetem latwiej

    edit:
    profesor ode mnie z wydzialu
    http://astrocosmo.fuw.edu.pl/Wibig/w...i/image002.jpg
    Ostatnio edytowane przez Gratek ; 26-05-2010 o 20:31

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez BartekPL Zobacz posta
    W koncu to jestes cipa i tyle. EOT
    No daj spokój. Lac dziadka jeśli nawet nie wiadomo o co mu chodzi? Trzeba było sie ugadać i kit z tym sądem. Już troche jak w stanach. Ktoś spada z roweru i kombinuje jak by tu sprowokować i ciągać po sądachprzez lata. Samotny zdziwaczały dziad. Juz bardziej bym był zły na panów mundurowych

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    2JACKS jak swiadkami moga byc kolesie ktorzy nie wiedzieli zdarzenia?? straszenie komenda czy badaniem krwi to standard

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No może i nie widzieli, ale zakładam że nikt nie ma danych innych osób. Jeśli jakakolwiek sprawa by była, nie ma chyba opcji rzeby ich nie przesłuchac. Byli , słuchali relacji naocznych świadków, stron "pokrzywdzonych" itd...Mają z osób postronnych" najlepszą' i najwiarygodzniejszą wizje zdażenia

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    No może i nie widzieli, ale zakładam że nikt nie ma danych innych osób. Jeśli jakakolwiek sprawa by była, nie ma chyba opcji rzeby ich nie przesłuchac. Byli , słuchali relacji naocznych świadków, stron "pokrzywdzonych" itd...Mają z osób postronnych" najlepszą' i najwiarygodzniejszą wizje zdażenia
    W sumie moze masz racje

    I również uwazam ze tel w sprawie kradzieży rower to dobry pomysl , Dziad byl by w szoku, gorzej jak by spierdolił NA rowerze anoxica

    pozdro
    Ostatnio edytowane przez NuGGets ; 26-05-2010 o 20:42