Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 116
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    dziad borowy !!!! hahaha masz rację to taki pierdziel stary co jak sobie raz na jakiś czas nie udowodni, że ciągle jest "męski" to kończy zasypiając przy herbacie oglądając plebanię i zapomina, że miał zrobić zakupy. takim dziadkom to trzeba odrazu mówić żeby "wypie.....li" i masz problem z głowy.

    edit: anoxic Ty albo nie skończyłeś jeszcze 20 lat albo sobie z nas robisz jaja z tym zdjęciem
    Ostatnio edytowane przez limperFish ; 26-05-2010 o 19:41

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    lol 190 cm i 120 kg. Najebal Cie jakis dziad borowy i jeszcze sie tym chwalisz na forum ;(
    Z wzrostem może przesadziłem - ale koleś serio na żywo o wiele grubszy. Większy i grubszy ode mnie był po prostu. (lol )
    I nie najebał tylko wmówił policji że go potrąciłem.
    Poza tym z tego co czytam na jego nk to jakiś wojskowy.

    Profil NK podaje 58 lat więc prawie trafilem.

    Ale mniejsza o okoliczności - one są tu nie ważne. Chodzi mi o drogę prawną...

    Acha i już was widze jak się wdajecie w bójkę z takim dziadem przy 150< świadkach. Kto wie gdzie w Katowicach jest Stawowa i Empik ten wie ile osób tam stoi w każdej chwili.
    A to było zaraz obok Empika skąd odjeżdżają autobusy w każdą stronę śląska. 150< ludzi na ciebie patrzy i napierdalasz się z dziadem? To mandat 2x większy za bójkę...

    50 metrów po lewo od tego obrazka w głąb
    po drugiej stronie od autobusu

    jak tam się wdajecie w bójke z dziadem przy tylu widzach to jesteście kozaki :P
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 26-05-2010 o 19:56

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    get a life

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    czlowieku w jaki ty swiecie zyjesz,ty zlamales przede wszystkim prawo,jestes mlody co tez w takich sprawach dziala na niekorzysc i do tego nie doznales zadnych uszkodzen ciala i myslisz o wytoczeniu spawy,no prosze cie

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    nikt Ci nie mówi, że miałeś go bić tylko trzeba było mu odrazu na wstępie powiedzieć żeby sobie zwalił gruchę i się odpier......

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    czlowieku w jaki ty swiecie zyjesz,ty zlamales przede wszystkim prawo,jestes mlody co tez w takich sprawach dziala na niekorzysc i do tego nie doznales zadnych uszkodzen ciala i myslisz o wytoczeniu spawy,no prosze cie
    on uprzykrzył mi życie (udał ofiarę przez co dostałem mandat) to chcę się odwdzięczyć tym samym, ciężko pojąć?

    Cytat Zamieszczone przez limperFish Zobacz posta
    nikt Ci nie mówi, że miałeś go bić tylko trzeba było mu odrazu na wstępie powiedzieć żeby sobie zwalił gruchę i się odpier......
    przecież mu mówiłem że ma się
    ale nie skutkowalo
    a wyrwać sobie roweru nie pozwolil nawet mówił że sobie go weźmie jak policja nie przyjdzie

    i ciekawe co w takiej sytuacji zrobić miałem lol, gdybym go chcial wziąść na siłę to skonczyło by się bójką i mandatem 2x większym

    ale to jest nie ważne , olejcie tą sytuację tak pobił mnie dziadek ojej

    zadałem pytanie czy jest sens składać mu proces z powództwa cywilnego o naruszenie nietykalności cielesnej - to bylo meritum tematu
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 26-05-2010 o 20:07

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    "Art. 101. § 1. Prawomocny mandat karny podlega uchyleniu, jeżeli grzywnę nałożono za czyn niebędący czynem zabronionym jako wykroczenie. Uchylenie następuje na wniosek ukaranego złożony w zawitym terminie 7 dni od daty uprawomocnienia się mandatu lub z urzędu. "

    wniosek jest jasny. odwołanie od twojego mandatu będzie na 100% nieskuteczne. podaruj sobie. przyjęcie go było mega głupotą
    a temu dziadkowi poprostu nasraj na wycieraczkę, super glue zaklej zamki i sklej drzwi a na zime , przy - 15 stopni oblej mu auto wiadrem wody. tylko uważaj by ten gość postury pudziana znowu Ci nie wpierdolił.... hehehhe

    poza tym nie masz obrażeń powyżej 7 dni wiec i tak gówno by mu zrobili.

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    obrażenia mogę nabyć, jestem w stanie zrobić wiele byle tylko dziad nie żyl w przekonaniu że może bezkarnie sie bawić w wymierzanie prawa ruchu drogowego

    ale ok widze spieprzyłem wszystko przyjęciem mandatu

    tylko zostałem wprowadzony w błąd i zastraszony przez policjantów którzy zmusili mnie do podpisania mandatu - jak myślicie, przejdzie? ;P

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Hahaha temat miazdzy. Jak bedziesz mial jakis problem do kogos to smialo moze wyslac do Ciebie swojego dziadka.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    W pozwie cywilnym, nie istotne jest obrazenie ciala po wyzej 7 dni to odnosi sie do prawa karnego. Za bojke nie dostal bys mandatu, bo to prawo karne, i jak spuscil bys mu wpierdol bylo by to przestepstwo scigane z urzedu. Pozew cywilny mozesz zlozyc na dziada np. za naruszenie wolności, godnosci itp. itd

    p.s I uwazaj zeby juz nie spotkac tego strasznego zbója

    POZDRO
    Ostatnio edytowane przez NuGGets ; 26-05-2010 o 20:16