Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Eee panowie, poniedzialek? :| Skad Ty to wymysliles? :P

    A co to za termin. Poczatek tygodnia to ja (i pewnie nie tylko) zawsze mam napiety harmonogram. Lepiej zostaloby juz ten czwartek. Piatki odpadaja. Sobota zdaje sie pasuje wszystkim - ale moglby byc problem z lokalem.

    Kurcze, szkoda, bo terminy poniedzialek-sroda nijak mi nie pasuja. Czwartek ewentualnie...
    No ale trudno, nie wszystkim dogodzicie :roll:

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Poniedziałek :? u mnie odpadają poniedziałki i piątki. Jest to początek i koniec tygodnia zawsze dużo obowiązków i spraw do pozałatwiania. Blacha może ankieta i osoby zainteresowane odpowiedzi na forum (aby potwierdzić że to osoby z trójmiasta) co ty na to ?

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Ankieta nie ma sensu w tym przypadku...
    Każdemu jakiś termin nie pasuje z tego co widać i coś trzeba by ustalić.

    Co do weekendu to odpada bo nie znajdzie się lokalu, a i w tedy większość osób ma wieczory właśnie zajęte.

    W czwartki są stoliki w puzonie, turnieje czwartkowe na ps, Koliba i jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy do roboty...

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Najbardziej optymalnym dniem tygodnia w takim badz razie wydaje sie byc sroda? Ja nie moge w poniedzialki bo mam pile, wtorek i czwartek jestem wolny od 20... Sroda empty, a w weekendy tak jak pisal Blacha jest ciezko znalezc lokal niezapelniony gdzie nas przyjma

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Ja tez jestem za sroda. Czwartek mam na uczelni zupelnie wolny (co prawda plan zajec twierdzi inaczej, ale co on tam wie ).

    Tylko kwestia godziny rozpoczecia... 20.00?

  6. #16
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Rozumiem grasiu że jak jesteś 'też za sroda' to wszystko już ustalone tak ? i tylko pozostaje 'kwestia godziny rozpoczecia' ?

    kurde no to po co ja ten topic zakładałem .. silly me :roll:

  7. #17
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    181
    haha lol :mrgreen:

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Blacha nie denerwuj się. Powiec po prostu poniedziałek, wtorek...... czy jakiś inny dzień tygodnia godzina ta i ta miejsce tamte i tamte kto chce ten niech przychodzi a kto nie ......... to nie!
    To nie znaczy że jak będzie to poniedziałek to ja nie przyjdę, pewnie przyjdę ale mogę się spóźnić ale mam nadzieję że koledzy to zrozumieją.

    Pozdro

  9. #19
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Bogi ;]
    Ależ ja się nie denerwuję
    Może jedynie lekko irytuję :P

    Jak już powiedziałem wcześniej ... jak dogadam lokal to powiem co i jak.

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    260
    Gajowy - "termin - środa ( zawsze co druga ) moze byc ale i sobota także"
    2rock - "Najbardziej optymalnym dniem tygodnia w takim badz razie wydaje sie byc sroda?"
    grasiu - "Ja tez jestem za sroda."
    Normalny continuation post.

    A co do godziny to chcialem wiedziec o ktorej mialaby byc liga, niezaleznie od dnia. Blizej 18 czy 21.

    Wogole, to czy poziom luzu niektorych osob tutaj jest taki sam jak u mrowki z PMS? Na poczatku to mnie bawilo, potem "lekko irytowalo", a teraz to juz nudzi. Czy zeby sie odezwac z czyms na forum trzeba najpierw przyjsc 25 razy do puzona, albo wyrobic sobie laminowana karte zatwierdzonego_trojmiejskiego_gracza? Zwlaszcza, ze (dotad) nie napisalem nic zlego, ani nic co mogloby kogos urazic.

    A wpadlem napisac posta, ze przyszla paczka od SB. Sa w niej 3 dobre talie kart , koszulki i jakies magazyny. Przyniose pojutrze do Puzona - bedzie fajnie .

    A jakby sie znowu mial jakis malkontent znalesc, ktory znowu chcialby sie do czegos przyczepic, mowie z gory - odwal sie. Sory, ze tak pisze, ale na poczatku jeszcze staralem sie byc zabawny/mily, a teraz to juz nie mam ochoty.

    --

    EDIT:
    Ponioslo mnie. Ale zdenerwowalem sie, ze ktos odbiera moje zachowanie jako chamskie. A przeciez wszystkim nam chyba chodzi o to, zeby mile spedzic czas przy pokerze. A robi sie niepotrzebny flame war. Wyluzujmy wszyscy i tyle. W koncu tak jak Blacha napisal - jak dogada lokal to powie co i kiedy, a komu bedzie pasowalo to przyjdzie. Do zobaczenia pojutrze w Puzonie.