Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61
  1. #31
    Palczan zapisz sobie w kalendarzu dzisiejszą datę, bo kolejny taki elaborat może nie wyjść z pod Twojej klawiatury przez wiele tygodni. Zmiany jak najbardziej na korzyść, proponowałbym jeszcze wprowadzenie zakazu spożywania alkoholu dla CONIEKTÓRYCH.
    I może jeszcze dorzuciłbym mini-prośbę o usystematyzowanie godziny rozpoczęcia, poprzez stosowanie jakichś kar dla spóźnialskich. Kiedyś nikt nie miał problemu z przyjechaniem na 18-18.30, a jak obsuwa z czasem będzie progresywnie iść do przodu, to za 2 sezony będziemy zaczynać o 21 i kończyć na śniadanie.

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    dzieki za uwagi i prosze o wieceij
    chyba robie sobiue podklad pod bloga...

  3. #33
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    136
    Witam, jesli chodzi o EPG to tak sobie mysle aby robic turnieje za 50 zł ( 1r + 1 a ) w sumie to wychodzi 150 zł czyli troche wiecej niż w mardi ale można przyciągnąc wiecej pokermanów ,(tak sądze) którzy chetnie by sie sprawdzili z z lepszymi pokerzystami w środe , bedzie wtedy wiecej osob a co za tym idzie wieksza pula do mastersa. Przy okazji niektórzy naucza sie conieco od lepszych pokerzystów ( teoretycznie ) co pomoze im zdobyc niezbędne doświadczenie w innych turniejach. Ja przynajmniej sie nieco nauczyłem o lepszych !!!

  4. #34
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    169
    meterek dobrze mówi mysle ze zmniejszenie wpisowego doprowadzi do wiekszego zainteresowania nasza liga. w tym sezonie zamknelismy sie we wlasnym kregu , wielkoscia wpisowego nie dajac nikomu sprawdzic swoich umiejetnosci z tzw wilkami nie ma sie co czarowac ze 210zl x 10 turniekow = naprawde sporo kasy jak na nasze warunki. takze panowie zmniejszamy wpisowe i zapraszamy wszystkich chetnych do sprawdzenia swoich umijetnosci z palczanem i spolka. pozdro ... mówił do was najebany pablczan

  5. #35
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Mikołów
    Posty
    264
    W sumie to i ja mogę się podpisać pod propozycją zmniejszenia wpisowego... Można wprowadzić też modyfikację jak w ostatnich turkach, że zamiast addona można wziąć drugi Rebuy ale przy stacku 0. Wyeliminowany zostałby addon factor.
    Dla mnie 50 +2R zamienne na R+A brzmi rozsądnie.
    No i obowiązkowo sponsoring!!!!

  6. #36
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Wszyscy się zgadzają to ktoś się musi sprzeciwić
    Imo pomysl Palczana jest bardzo dobry. Jeżeli chcecie mniejszego wpisowego to w Firmie są chyba 3-4inne turki z właśnie takim BI. Środa była zawsze właśnie po to by zagrać o więcej. Imo nie ma sensu robić kolejnej takiej samej ligi.

  7. #37
    Przypominam o turnieju na błatniej już za tydzień w sobotę. Wiecej na forum.
    Pozdrawiam.

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    w ostatnią środę testowaliśmy formę freezeout 100 i myślę że inauguracja wypadła całkiem udanie
    zagrało 14 osob ponizej wyniki
    poniewaz w tą srode bede nieobecny turniej poprowadzi roman i juz w jego gestii zostawiam forme jutrzejszego turnieju jednak sugeruje rozegranie nieligowego 50 2r1a poniewaz ta forme takze mielismy przetestowac

    pzdr

    1 palo
    2 samot
    3 riverside
    4 biały
    5 altik
    6 josh
    7 dzwonek
    8 arekklek
    9 simon
    10 xAdam
    11 piachu
    12 pablo
    13 vitold
    14 wiesiek

    ja juz w nastepna srode bede wiec pomyslimy nad pelnym projektem nowej ligi i jej startem okolo polowy wrzesnia

  9. #39
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Mikołów
    Posty
    264
    Ze względu na wakacyjny wyjazd Mister Palczana jutrzejszy turniej poprowadzi Queku.
    Przed nowym sezonem mamy przetestować formułę 50 2R+A więc takie oto cudo jutro zagramy.

    Wszyscy chętni zapisywać się na forum, przez gg lub telefonicznie.

    Gramy jak zwykle o 19.00 w "FIRMIE"
    Rejestracja:
    tel 796638352 (SMS)
    gg 5188432

  10. #40
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    169
    mozna zapisac pablczana