Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    23
    Witam,
    Przeanalizowałem ostatnio po 6000 rąk z PS i Party 10NL FR.
    Na PS rake liczony 0.05$/1$ na Party 0.01$/0.20$
    Z PS mam więcej na Party tylko 6k. Wiec odpowiednio uśredniłem wyniki dla PS.
    Wyszło mi, że na te 6000 rozdan na PS zaplacilem srednio 25$ rake
    a na Party 35$ rake (winrate podobny)

    zakladajac teraz ze gramy na roomie ze struktura rake'u jak na PP i 30% RB
    to hipotetycznie z 35$ dostajemy 10,5$ z powrotem
    czyli wychodzi mw na to samo, chyba ze:
    - sposob naliczania rakebacku powoduje ze podstawa od ktore liczone jest te 30% spowoduje, ze dostaniemy troche wiecej,
    - golą nas tak okrutnie, ze struktura rake nie ma dla nas znaczenia

    Jaki jest sens grania na mniejszych roomach gdzie na tym poziomie rake jest zazwyczaj naliczeny 1c/20c albo nawet 1c/15c?
    Czy liczymy na nizszy poziom graczy?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez djwi Zobacz posta
    Jaki jest sens grania na mniejszych roomach gdzie na tym poziomie rake jest zazwyczaj naliczeny 1c/20c albo nawet 1c/15c?
    Czy liczymy na nizszy poziom graczy?
    Na PS jak przegrywasz to po prosut tracisz pieniadze a na innych roomach masz siadomosc ze nawet jak pzegrasz pule to dostaniesz chociaz czesc zwrotu w postaci raku. Wprawdzie na PS są bonusy i rzecyziwsice przy 27%/30% rakebacku te roznice moga nie byc takie duze, ale na wielu innych roomach mozna zalatwic deala w postaci 45-60% RB co staje sie juz duzo bardziej oplacalne. DO tego dochodzi nizszy poziom graczy.

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez glowica32977 Zobacz posta
    Na PS jak przegrywasz to po prosut tracisz pieniadze a na innych roomach masz siadomosc ze nawet jak pzegrasz pule to dostaniesz chociaz czesc zwrotu w postaci raku. Wprawdzie na PS są bonusy i rzecyziwsice przy 27%/30% rakebacku te roznice moga nie byc takie duze, ale na wielu innych roomach mozna zalatwic deala w postaci 45-60% RB co staje sie juz duzo bardziej oplacalne. DO tego dochodzi nizszy poziom graczy.
    lol, stary, to ile trzeba przegrać żeby mieć na jedno wkupienie na cash NL50 ? policz dla RB= 100%

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    poza tym sam piszesz ze winrate podobny a pozniej dodajesz, ze rake zamiast 25 to 35$. Wiec przy wiekszym rake'u uzyskujesz taki sam winrate a do tego dochodzi Ci jeszcze rakeback. Chyba wybor jest oczywisty

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    23
    słuszna uwaga :] sprawdzę te winrate'y jeszcze raz

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    w tym watku

    http://www.deucescracked.com/forums/...ries-Rake-Impa

    Boomer bada wplyw rake'u na roznych poker roomach, jak jest zrobiona struktura rake'u na poszczegolnych roomach, itd.

    Filmu jeszcze nie widzialem ale pewnie warto obczaic.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez Delicious4Me Zobacz posta
    lol, stary, to ile trzeba przegrać żeby mieć na jedno wkupienie na cash NL50 ? policz dla RB= 100%
    co to ma do rzeczy? idea jest prosta. nigdzie nie mowilem ze ci zwroci buyin caly.