Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    5
    Witam!

    Mam dwa pytania:

    1) Przeprowadzilem sie z Polski do Anglii. Jeszcze w Polsce zalozylem konto na PS-ie. Czy teraz w zwiasku z tym ze zminilem adres zamieszkania to musze zaaktualizowac jakos swoje konto lub zakladac nowe czy moge grac na tym co juz mam zalozone w Polce?
    2) Zakuplem dzisiaj kupon Ukash za 30 funtów w celu wykorzystania go na granie na Ps-ie. Teraz chcialem go sobie wykorzystac lecz w okienku obslugujacym Ukash na Ps-ie jest takze ramka w ktora trzeba wpisac kwote w dolarach lub w Euro i nie ma tam opcji wybrania funtów... I teraz pytanie - co wpisac? jest moze jakis przelicznik ktorym kieruje sie PS do przeliczania na funtów na dolary? Bo ja kurcze nie wiem ile z tych 30 funtów wyjdzie mi dol.

    Jesli mozecie to pomozcie

    Z góry dzíekuje

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    ad2: na stronie ukash konkretnie http://www.ukash.com/uk/en/login.asp...t/combine.aspx mozesz przekonwertowac funty na $ lub EUR

  3. #3
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    5
    Cos mi to nie wychodzi. Wypeniam wszystkie pola i jak daje zeby przekonwertowalo to wyrzuca mnie ze striny. Nie moglbys Ty sprobowac? Ja bym Ci wyslal ten kod w pw..

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    wyslij to sproboje.

  5. #5
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    5
    wplacal ktos kiedys pieniadze przez u-kash??? Jesli nie to nie polecam.. chyba zed chcecie sie pozbyc 20 euro...

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Kr88 Zobacz posta
    wplacal ktos kiedys pieniadze przez u-kash??? Jesli nie to nie polecam.. chyba zed chcecie sie pozbyc 20 euro...
    Jak to możliwe? Ja korzystałem z tej metody kilkakrotnie i nie było zadnych problemów.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Kr88 Zobacz posta
    wplacal ktos kiedys pieniadze przez u-kash??? Jesli nie to nie polecam.. chyba zed chcecie sie pozbyc 20 euro...
    to 20€ czy 30 funtów?

  8. #8
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    5
    Hehe Najpierw bylo 30 Funtów, pozniej nie moglem tego wplacic wiec zamienilem to na euro pozniej na PLN a pozniej probowalem na innym pokerromie i znow dalem na euro i tracilem tak zawsze okolo 1 funta!!!! I dalej nie da sie wpacic

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Być może był to kod nie na cele hazardowe (są takie).

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    1
    A mógłby ktoś od A do Z napisać jak TO się robi przez Ukash od momentu kupna kuponu (wyjasnic jaki) do wpłaty na pokerroom?