Zobacz wyniki ankiety: Bardziej irytuje Cię?

Głosujących
68. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • weeskacz

    36 52.94%
  • ludzka głupota i hipokryzja

    32 47.06%
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56
  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Oczywiście ankieta nie anonimowa. Ja mówię wprost i tego samego oczekuje od innych. W życiu także kieruje się zasadą, że szczery wróg wart jest więcej niż fałszywy przyjaciel.

  2. #2
    A można zaznaczyć dwie odpowiedzi??? Dla mnie to są synonimy.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Odpowiedź jest bardzo prosta. Powinieneś zrobić następującą ankietę:

    a) jestem przygłupem i należy mnie leczyć
    b) jestem przygłupem i leśniczy powinien mnie odstrzelić

    Wtedy dopiero byłby problem co wybrać...

  4. #4
    Hahahaha jaki banan.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    oj weeskacz weeskacz....
    czekałem na Twoją riposte na wątek pokerstarsa, ale nie myślałem, że się przy tym tak skompromitujesz....
    szkoda , że zamiast odrobiny refleksji nad sobą szukasz kolejnego pretekstu to wyśmiania i obrażania innych. jak ktos zaznaczy w ankiecie Ciebie to bedziesz potem chodzil i pitolił , że takie barany ktorym nie przeszkadza hipokryzja i głupota to coś tam coś tam...
    żenada....

    gdy mnie wkurzalo to że z kazdego wątku robisz polityczną rozpierduche i Cie goniłem z wątku to zawsze starałem się robic to z szacunkiem dla Twojej osoby, bez epitetów itp. (choć pewnie nie zawsze się udało) ale tym razem Twoja głupota i hipokryzja sięgnęła takiego dna , że w ankiecie nie mam najmniejszych problemów z zaznaczeniem Ciebie.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    weeskacz a jak ankieta bedzie mega niepomyslna dla Ciebie bedziesz mial jaja i pojdziesz stad w pizdu?

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    [ ] jeden wątek o weeskaczu nie wystarczy i ten wątek jest potrzebny

    [x] jak dzieci...
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 16-04-2010 o 13:12

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    weeskacz a jak ankieta bedzie mega niepomyslna dla Ciebie bedziesz mial jaja i pojdziesz stad w pizdu?
    Decyzje podjąłem przez publikacją ankiety i żaden wynik jej nie zmieni. Chciałem jednak coś sprawdzić, mianowicie jak odbierają mnie niektóre osoby które nie znają mnie w ogóle z nicka za to znają mnie z imienia i jaki bedzie rozdźwięk między jednym i drugim. I tutaj nawet brak odpowiedzi daje mi pewną odpowiedź.


    @Alutek ja doskonale wiem, że jestem kontrowersyjny i wiem, że w wielu przypadkach zamiast się pohamować to po najazdach na mnie tym samym odpowiadałem. Jednak najczęściej chciałem potrząsnąć drzewem i przekonać się jakie to owoce spadną. Chciałem wyciągnąć co nieco z ludzi bo atmosfera narcystycznego samouwielbienia i niekończącego przytakiwania sobie nawzajem mnie czasami wręcz mdliła. Wiele razy byłem swiadkiem tego, że ktoś tutaj komplementuje innego gracza, a przy innej okazji mówi zupełnie inaczej.

    Ja na potrzeby tematu "polscy pro" nie zakładam nowego konta i nie opowiadam, że jestem człowiekiem z lasu
    Cytat Zamieszczone przez MicroDziadek Zobacz posta
    ...Tak - założyłem nowe konto bo nigdy tutaj takowego nie miałem! Do dzisiaj tylko czytałem forum ale "żyłka mi pękła" i musiałem swe 3 grosze wtrącić.(..)nie kryje się za tym postem żaden GRACZ tylko jest to głos człowieka z lasu

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    mnie irytuje bardziej glupota i hipokryzja a Weeskacz hmm mozna przeciez ignorowac jesli cos nie pasuje. Po cholere brac cos do siebie i sie przejmowac na zaczepki od kogos kogo uwazamy za ....... (w miejsce kropek nalezy wstawic to za kogo kogos uwazamy). Niby kazdy taki madry a nie zna glupiego powiedzenia "rusz gowno a zacznie smierdziec" (i nie chodzi mi tu konkretnie o weeskacza, tylko ogolnie, bo mnie osobiscie nie ruszaja jakies zaczepki czy wyzwiska weeskacza). Ale jesli ktos sam prowokuje a pozniej sie zali to jest juz szczyt glupoty. Albo teksty "mazno dsykutowac z madrym a nie z glupim" sa juz nadwyraz smieszne jesli ktos pomimo tego podejmuje dyskusje z kims co mu tak bardzo przeszkadza.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    brakuje trzeciej odpowiedzi: wszyscy mnie wkur....ą