Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zmeczone oczy

  1. #1
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Witam!

    Od kiedy walcze na dwoch monitorach czuje ze moje oczy nie do konca daja rade. Pomyslalem o okularach do pracy przy komputerze. Czy ktos z was uzywa? Jesli jest sens je kupic to na co zwrocic uwage przy doborze. Dzieki.

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Jeżeli widzisz coraz gorzej, mniej wyraznie to przede wszystkim idz do okulisty. Ja pól roku temu miałem to samo. Coraz bardziej męczyłem się przed kompem, a wydawało mi się zę wzrok mam całkiem ok. Okazało się że mam coś około 0,5 w kazdym oku + 20% astygmatyzm
    Teraz mam okulary których używam praktycznie tylko do kompa, tv, auta i naprawdę widać różnicę

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Ze wzrokiem nigdy nie mialem problemow, ale ostatnio czuje ze cos sie zmienia. Za twoja rada znawie sie niedlugo u okulisty i zobacze co powie

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Ja polecam zakupic sobie krple od oczu brac witami ktore odpoiadaja za nasz wzrok i dobrze sie wysypiac i po problemi Przynajmniej tak bylo w moim wypadku. Wizyta u okulisty mi nie pomogla
    Ostatnio edytowane przez BartekPL ; 23-05-2010 o 13:31

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Ja miałem to samo i okazało się, że mam +0,5 w każdym oku. Również zakupiłem okulary do komputera i czytania. Do tego na zmęczone oczy polecam Klarin Perfekt.