Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 76
  1. Dajcie proszę znać, czy ktoś byłby zainteresowany. Jeżeli tak to postaram się o "dziką kartę" do eksluzywnego freerolla, którego nagrodą jest warte 500 Euro wpisowe na turniej naziemny Celebpoker z pulą nagród 100.000 Euro.

    Turniej odbywa się w Dublinie 13-14 maja, ponieważ tym razem nagrodą jest jedynie wejściówka warta 500 Euro, optymalnie gdyby ktoś kto czyta to forum mieszkał lub był w maju w Irlandii. Na pewno byłaby to dla niego duża atrakcja. Przelot jak i zakwaterowanie trzeba pokryć we własnym zakresie.

    Ewentualnie ktoś, kto może sobie pozwolić na weekendowy wypad do Irlandii połączony z grą w turnieju, gdzie pula nagród to 100.000 Euro

    W przyszłości jeżeli będzie zainteresowanie ofertą Celebpoker Polska postaramy się w pełni sfinansować udział gracza z Polski w turnieju, naprawdopodobniej w Wielkiej Brytanii. Jak zawsze wszystko zależy od Państwa.

    Pozdrawiam Robert

  2. Ja chętnie zagram...

    pzdr.
    Chris

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Ja tez - akurat dzien po maturce

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    Ja tez - akurat dzien po maturce
    no ale nie pojedziesz chyba specjalnie do Dublina an turniej za 500 euro...

    chodzi o to by ta wejsciowke dostał ktos kto bedize wtedy w tamtych okolicach...

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    33
    Soprano powiem ci tak do Dublina i spowrotem mozesz sie dostac z jakies 400-500zl, wiec dlaczego musi byc to ktos kto bedzie tam w tym czasie, rownie dobrze moze to byc ktos kto po prostu bedzie chcial zagrac w tym turnieju i specjalnie po to tam poleci. A co do kosztow to pewnie beda wychodzic podobne do tych z jakimi bedziemy musieli sie liczyc przyjezdzajac na druge edycje turnieju w kasynie w Lodzi.

  6. #6
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Co prawda to prawda, ja juz sie zglosilem jako chetny, miedzy innymi dlatego, ze wtedy bede w Irlandii ale doleciec tam to nie problem wiec...

  7. Wczoraj wieczorem przy okazji załatwiania kilku innych spraw, Linda Donovan przesłała mi e-maila z pytaniem poniższej treści.

    Also, do you have any Polish poker players who would be interested in winning a ticket to the Celebpoker, Dublin in Ireland live poker tournament?

    The ticket is worth 500 Euros but the player would have to pay for their own flight and hotel for 2 nights.

    I ask you this because I am going to offer this to be used in a Freeroll poker tournament competition and the winner will just win this ticket to an actual CelebPoker live event on 13th and 14th May

    The prize pool is estimated to be 100,000 Euros and all of our live events are a great success and really enjoyable!

    Would a player travel from Poland to Ireland for something like this if he has to pay for his flight and hotel though?
    Odpowiedziałem natychmiast, że dziękuję za propozycję, ale najprawdopodobniej koszty przelotu do Irlandii są wysokie (chyba zapomniałem o Rynair i Easyjet), do UK chętnie, ale Irlandia jest bardzo daleko i obawiam się, że koszty będą zbyt wysokie.

    Niedoceniłem Państwa, obięcuję, że więcej nie popełnię tego błędu!

    Czekam na odpowiedz od Lindy tym razem podam konkrety.

    Pozdrawiam Robert

  8. #8
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Ehh to juz przepadl ten turniej ???

    Czy jeszcze jest szansa ?

  9. Zaraz tam stracony. Trochę noc zarwana, ale dwa telefony, dwa e-maile i już praktycznie załatwiony

    Co więcej będzie to Freeroll tylko dla Polaków. Na razie tak jak prosi Linda wstrzymuję się z podaniem ostatecznych szczegółów, ale to już raczej detale.

    Linda Donovan
    I will set up the Freeroll and come back to you with the full info
    including terms so that you can post it wherever you like. Hold off with
    any more info until I have the date and terms in place so that there is
    no confusion.
    Panowie to jak zawsze wszystko zależy od Was jeżeli będzie zainteresowanie ofertą Celebpoker Polska to postaramy się o więcej tego typu niespodzianek. Nie planowałem tej Irlandii, bo myślałem o turnieju w UK.

    Tak naprawdę to Państwo o wszystkim decydują.

    Pozdrawiam Robert

    P.S.
    Czy ktoś się orientuje jaka jest dokładnie cena połączenia z Dublinem, jeżeli rezerwowalibyśmy bilet odpowiednio wcześniej?

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    http://www.ryanair.com/site/PL/

    polecam tą stronę do sprawdzania połączeń...

    bilet w obie strony to wydatek max 300zł jeśli by go odpowiednio wcześnie kupić