Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Nie wiem czy się przyjmie ale może ktoś ma jakieś problemy ze sprzętami domowymi (jak ja teraz) to się może przydać. Wśród nas są zapewne i tacy co się znają na rzeczy a nie niektórzy(w tym ja nie chcą zakładać kont na wielu forach po to żeby zadać jedno pytanie ,na które często jako nowemu nie ma chętnych aby udzielić odpowiedzi, dlatego zarzucam taki temat na bocznicę.)

    O na "dobry początek" mam problem do rozwiązania

    Mam tv SAMSUNG PS-50C6500, oraz kamerę JVC GZ-HD300RE, mam problem z podłączeniem jej do telewizora, przez component się da (ale jakoś jest straszna) chciałem ją podłączyć przez kabel HDMI, (co by się w HD zobaczyć )
    zakupiłem taki kabelek do kamery (czyli mini HDMI<->HDMI) jak go podłączam to TV to wykrywa że jest aktywne gniazdo ale jest czarny obraz i napis brak sygnału(jak się kabel odłączy to się pojawia sprawdź kabel , czyli że widzi kabel i połaczenie )
    W googlach znalazłem gdzieś że to może kabel za słaby ale wierzyć mi się nie chcę bo kupowałem do w centrum Sony za ok 150 PLN, więc powinien być raczej ok.

    Czy ktoś może wie czego to może być przyczyna i jak temu zaradzić, w kamerze wszystkie ustawienia są ok, czyli jest z HDMI na TV przesył włączony. Jak ktoś miał podobny problem lub może ktoś z branży zna się na rzeczy to będę wdzięczny za wyjaśnienia.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Moze byc, ze musisz zmienic rodzielczosc, zeby TV wylapal. Pewnie na kamerze.