Strona 85 z 90 PierwszyPierwszy ... 35758384858687 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 895
  1. #841
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    procz mariosec i kepucza juz wszyscy nadeslali typy na wieczor
    jak cos to moge odtajnic lub jakies ogolniki wpisac

  2. #842
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Odtajnij.

    Ranking wrzucę po dzisiejszym meczu.

  3. #843
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    0
    odtajnij palo.

    tylko juz bez zmieniania, coby to mialo wszystko sens

    Wszyscy kibicuja przeciwko wynikowi doliego, rzecz jasna!

  4. #844
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    Ranking?

  5. #845
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    palo musi wrzucić typy meczu ostatniego... bo ja mam zaledwie kilku osób.

  6. #846
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    elo

    coby nie obciążać palo to typy na ostatnie dwa mecze wysyłajcie do mnie
    ja już wysłałem moje typy do palo więc nie będę się sugerował - moje typowanie jest skończone!

    więc przesyłajcie do mnie typy

  7. #847
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    ja co prawda od dluzszego czasu juz bawie sie z wami i mnie to rybka,ale powiem tak ogolnie tyle,ze co do organizacji to mam wrazenie ze ty sobie jaja robisz,nie dosc ze co chwile zmieniasz regulamin,nieraz go naginales,to jeszcze graja w tej lidze osoby ktore nie powinny w momecie gdy ty uczestniczysz,a mianowicie jakies mestaby itp kto to wogole jest,gosc z tego co widze rejstruje sie w momecie startu ligi i skad mam na przyklad wiedziec ze nie jest podstawiony od ciebie

  8. #848
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    kilka takich osób się zarejestrowało, mestab, Ciechan, DJStonka i ktoś tam jeszcze
    nie miałem na to wpływu
    nie wiem nawet czy to nie jedna osoba się zarejestrowała z 3 kont, skąd mam wiedzieć? teraz za późno by wprowadzać jakieś zmiany i anulować komuś wyniki tylko dlatego że się zarejestrował niedawno.

    regulaminu nie zmianiam, gdyż żadne zmiany tutaj nie przeszły. więc nie wiem o co ci człowieku chodzi...

    Doli może sprawdzić ip że typuję tylko z jednego konta.

    co jest nie tak wg ciebie bo nie kumam?

    regulamin nie został nagięty ani razu, nikomu nie uznawałem typów po czasie, raz była taka sytuacja z palo ale po głosach sprzeciwu wycofałem jego typ.

    więc jak ja mam niby oszukiwać lol? do 1/4 wszystkie typy były widocznie w temacie, kilka osób wysyłało mi typy smsem, sviestas, kamyk, kądziel, mestab - bo gdzies wyjeżdżali i nie mieli dostępu do kompa z netem. później wszystko aż do teraz szło do palo który jest zaufaną osobą.
    chodziło o to bym JA sie nie sugerował typowaniem innych. teraz ja już wysłałem typy do palo na 2 ostatnie mecze więc NIE MOGĘ ZMIENIĆ typów, więc można do mnie wysyłać typy - trudno to pojąć?

    lol w ogóle co za absurd

    czyli że nieuczciwie jestem wysoko w klasyfikacji?
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 09-07-2010 o 16:37

  9. #849
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    1) kto ma miec wplyw na to kto sie rejstrowal do ligi jak nie jej organizator czyli w tym wypadku ty
    2) doskonale wiesz ze to ze typujesz z jednego IP,o niczym nie swiadczy,bo zmienne IP i typowanie z roznych kont to zaden problem
    3) po co te ciagle zmiany z przsylaniem typow od cwiercfinalow,najpierw rzekomo ustalio sie ze przesyla sie do palo,co zreszta tez powinno byc podane na poczatku ligii przez co o ile sie nie myle niektorzy nie wiedzieli i przeslali do ciebie i palo,teraz znowu niewiadomo po co jak sie palo zgodzill i inni wiedza ze do niego sie puszcza,nagle piszesz zeby go nie obciazac i przesylac do ciebie,a swoj juz poslales do niego wiec jak juz przyjol twoj to nie wiem czemu by nie mogl przyjac paru innych jeszcze typow
    4)to ze wyslales typy do palo o niczym nie swiadczy bo jesli byl by podstawiona osoba z fikcyjnymi wplatami typu mestab ,DJ stonki czy ki huj wie co to ''posylajac'' do ciebie typy mozesz ustawic je jak chcesz,a sam masz rece czyste bo typ swoje(anoxic) wyslales do palo

    tak mnie cos wzielo na rozkmine przy piwku,ale koniec koncem wniosek jest prosty,przez takie,a nie inne twoje ruchy i przez dziury w regulaminie ktore tez dzialaja na twoja niekorzsc mam prawo hipotetycznie sadzic,ze cos moze byc nie tak z twojej strony,a ty nie mozesz temu zaprzeczyc bo nie masz zadnych sensownych argumentow i wszystko to co pisze jest realne do zrobienia

  10. #850
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    człowieku... spójrz sobie na cały temat i zobacz że te 3 osoby które założyły konta przed ligą czyli DjStonka, ciechan i mestab pisały typy w tym temacie.
    Nie znam żadnej z tych osób ale powiedz dlaczego miałem ich wykluczać? Nie przewidziałem że zarejestrują się takie osoby więc nie uwzględniłem czegoś takiego w regulaminie. Teraz nie mogę ich wywalić tylko dlatego że są nowi na forum. Nie wiem być może przeglądali forum od dawna a zarejestrowali się dopiero bo ich zainteresowało to typowanie? nie wiem.

    w regulaminie było o przesyłaniu typów od 1/4 do mnie ale jako że udało mi się być w czołówce to na szybko wymyślono żeby posyłać typy do palo, niektórzy raz o tym nie wiedzieli i wysłali mi, ale później już wysyłali do palo. DjStonka nie typował już od jakiegoś czasu, Ciechan wysyłał mi typy a mestab do palo.

    Zaproponowałem typy do mnie bo palo widze że jest zajęty. Wysłałem do niego moje typy ale jeszcze nie dał znaku życia więc przyjmie je dopiero jak będzie na necie. Jak wam to nie pasuje to nie wysyłajcie mi, jeśli mi nie wierzycie. Ale ja nie jestem taki by oszukiwać swoich o jakieś drobne pieniądze. Dla mnie to jest fajna rywalizacja w czołówce do końca.

    Poza tym jeśli wszystkie typy dostane przed finałem to je zamieszcze w tym temacie przed meczem, proste.

    Nie jestem taki by oszukiwać. Od początku pytałem czy ktoś inny nie chce poprowadzić ligi ale nikt nie był chętny.

    Nie ma to jak wszedzie doszukiwać się oszustwa i teorii spiskowych, żałosne.

    mestab, dj stonka i ciechan to równie dobrze może być osoba podstawiona do każdego innego uczestnika zabawy, ale po nickach jakoś nie widzę żeby tego typu osoby bawiły się w oszukiwanie za 100zł zwiększając swoje szanse.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 09-07-2010 o 22:03