Strona 5 z 90 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 895
  1. #41
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Taki kompromis że na razie połowa chce tak a połowa tak a chcę żebyśmy się dogadali i grali w 20 osób a nie w 10.

  2. #42
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    zdecydowanie dokladny wynik 3pkt.
    1x2 1pkt
    niedawne Gran Derbi obstawialismy w 23 osoby!!! z czego jakies 17-18 bylo za Barca i.....nikt nie trafil dokladnego wyniku(2-0):P
    i tez nie powiedzialbym ze dokladny wynik to pure luck,w koncu sa ludzie ktorzy trafiaja te wyniki u buków dosc czesto...

    zreszta cokolwiek ustalicie to i tak zagramliczy sie FUN a nie to czy to bedzie gambling,srambling czy skill...do tego pamietajcie o tym ze duzo bedzie meczów typu Brazylia-Korea PŁn gdzie wszyscy 1x2 obstawia tak samo...dokladny wynik doda kolorytu bo tak to 0 emocji w takich meczach

  3. #43
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez jeffrey Zobacz posta
    lol.
    ok trzeba miec troszke szczescia aleeee jakbys przysiadl zaczal analizowac itd. to na pewno bedziesz blizej trafienia wyniku niz przypadkowa panna zapaytana na ulicy...
    dla mnie tak bedzie ciekawiej a kto to wygra i dlaczego(luck/skill) to mnie nie interesuje,100zł to nie majatek a chodzi o zabawe nie zwyciestwo za wszelka cene
    Ostatnio edytowane przez szadinho ; 24-05-2010 o 13:29

  4. #44
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    UWAGA!!!!

    Firma Betfair do piłkarskiego lotka na forum pokerzysta dokłada dodatkowe nagrody!!

    1 miejsce - 150$
    2 miejsce - 100$
    3 miejsce - 50$

    Warunkiem wypłaty nagród po zakończeniu Mistrzostw Świata w RPA będzie wytypowanie i obstawienie minimum 10 spotkań na giełdzie bukmacherskiej Betfair (wystarczy 1x2). Mam nadzieję, że dodatkowe nagrody zaostrzą rywalizację

  5. #45
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Nie wiem co to jest giełda bukmacherska, może mi ktoś wyjaśnić (jestem bukmacherski noob)?

  6. #46
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Btw. opcja dokładny wynik za 3pkt 1x2 za 1pkt odpada jak i odpada już sama opcja 1x2 więc postanowiłem że zagramy po kompromisowej wersji.
    - dokładny wynik 1pkt, 1x2 1pkt

    ankieta została usunięta przez Doliego ponieważ w sumie nic nie dawała, było głosów prawie po równo i głosowały osoby które nie wpisywały się jako chętne do gry.

    Zapisy przyjmuję od nowa dla osób które były wcześniej zadeklarowane jako jedna lub druga strona, osoby "obojętne" zostały automatycznie wpisane na liste.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 24-05-2010 o 14:28

  7. #47
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    mozesz mnie dopisac

  8. #48
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ok zmieniłem regulamin, dodałem kilka punktów (typy od 1/4 finału na pw).
    No to lecimy z zapisami! Mam nadzieję na 20 osób przynajmniej ;-p

  9. #49
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    a moze taka punktacja?
    1x2 3pkt
    i 1pkt bonusowy za dokladny wynik???
    wtedy dokladny wynik nie bedzie mial az tak duzego wplywu na wynik koncowy ale tez jest mala szansa ze na koniec kilka osob bedzie miala taka sama ilosc punktow???


    anyway zapisz mnie

  10. #50
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Już nie zmieniamy punktacji, bo co osoba to inny kompromis więc postanowiłem zdecydować totalitarnie