Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    17
    Miejsce 1: RexKiss (5360 żetonów)
    Miejsce 2: Longstock86 (20162 żetonów)
    Miejsce 3: CDubb (95158 żetonów)
    Miejsce 4: as5as5in3 (34548 żetonów)
    Miejsce 5: kobrakai222 (56990 żetonów)
    Miejsce 6: OnePpPpP (67824 żetonów)
    Miejsce 7: adler11 (61293 żetonów)
    Miejsce 8: Hero (36626 żetonów)
    Miejsce 9: LatinGod 313 (27896 żetonów)
    RexKiss: wpłaca ante 150
    Longstock86: wpłaca ante 150
    CDubb: wpłaca ante 150
    as5as5in3: wpłaca ante 150
    kobrakai222: wpłaca ante 150
    OnePpPpP: wpłaca ante 150
    adler11: wpłaca ante 150
    Hero: wpłaca ante 150
    LatinGod 313: wpłaca ante 150
    Longstock86: wpłaca małą ciemną 600
    CDubb: wpłaca dużą ciemną 1200
    *** KARTY WŁASNE ***
    Gracz Hero otrzymał [ ]
    as5as5in3: pasuje
    kobrakai222: przebija 1200 do 2400
    OnePpPpP: pasuje
    adler11: sprawdza 2400
    Hero: sprawdza 2400
    LatinGod 313: pasuje
    RexKiss: pasuje
    Longstock86: pasuje
    CDubb: sprawdza 1200
    *** FLOP *** [ ]
    CDubb: czeka
    kobrakai222: czeka
    adler11: stawia 6000
    Hero: przebija 10800 do 16800
    CDubb: pasuje
    kobrakai222: pasuje
    adler11: sprawdza 10800
    *** TURN *** [ ] []
    adler11: stawia 18000
    Hero:?

    Swiezy stol, nic nie wiadomo o delikwentach.
    I teraz tak skad tutaj moj dylemat co do tej reki i linii jej rozegrania a mianowicie wyglada to w mojej glowie mniejwiecej tak: pre flop grane na seta. co sie dzieje dostajemy trzecia 9 milo i przyjemnie ale nie jest tak kolorowo poniewaz struktura flopa nie za ciekawa.
    Mozliwosci przed turnem:
    1. Fold.
    2. Push.
    3. 3Bet
    4. Check

    1 Raczej nie wchodzi w rachube wykluczamy.
    2. Push i tutaj mysle ze to mogloby byc najlepszym rozwiazaniem ktore ewentualnych drowujacych by postawilo w sytuacji tragicznych odds. W danym momencie raczej to ja bylem z przodu. Oszczedzilo by mi problemu decyzji przy kolejnych odslonach.
    3. To opcja ktora wybralem. Coz nie wiele zyskalem a jedyne co mi sie udalo to sie zdradzic iz mam dobrze ale za specjalnie nie mam ochoty widziec kolejnych kart. Jego reakcja byla bardzo szybka(pewna) co do zamkniecia mnie(zaraz po turnie). Oszacowuje ze w 95% w tym momencie to ja juz bylem z tylu.
    4. Check tania opcja sprawdzenia turna. Co by pozwolilo mi jeszcze w miare sensownie wyskoczyc z rozdania bez porazajacej straty bilonu. Przy w miare bezpiecznym turnie oczywiscie Push bylby wskazany.

    I caly dylemat polega na tym ze ta pozornie najwlasciwsza opcja okazala sie ta najgorsza. Czy to tylko glupie wrazenie biorace sie z tego problemowego turna ktorego bedac swiadomym spekuluje w glupi sposob.

    Coz nadal w sumie bylo tych 10 outow. ktore mnie mogly ratowac ale tutaj tez wydaje mi sie ze zabraklo oddsow na sprawdzenie tego zagrania.

    W takim razie pozostaje prosic o pomoc w rozwianiu watpliwosci.
    Ostatnio edytowane przez czarny83 ; 22-05-2010 o 16:46

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Na flopie push.

    Przeciwnik do puli w której jest chyba 11550 betuje 6000 i w puli jest już tak dużo, że opłaca się ją zgarnąć bez dawania szans drawującym (a może ich być wielu). A jeżeli chcą drawować niech płacą.

    Po Twoim prawie miniraisie draw do koloru ma korzystne oddsy.

    Na turnie powinieneś scallować - oddsy na 10 outów masz.

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Yep, turn tutaj callujesz i rzeczywiście flop push wygląda najciekawiej, nie dość, że chronisz rękę, to jest spora szansa, że przy takim stole gość mając QJ, AQ czy może nawet KQ przekombinuje i wkręci się w to, że masz tam jakiś draw. Poza tym robiąc już taki raise na flopie, powinieneś być na 100% pewien, że na turnie reszta twoich żetonów leci na stół.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    a co to za nowa moda na ucinanie buyinu turnieju?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    "Swierzy stol"

  6. #6
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    Na flopie push.

    Przeciwnik do puli w której jest chyba 11550 betuje 6000 i w puli jest już tak dużo, że opłaca się ją zgarnąć bez dawania szans drawującym (a może ich być wielu). A jeżeli chcą drawować niech płacą.

    Po Twoim prawie miniraisie draw do koloru ma korzystne oddsy.

    Na turnie powinieneś scallować - oddsy na 10 outów masz.
    Buyin 22$ Jeden z turniejow SCOOP sorry nie chwycilem tego w sam raz.

    Coz moj blad i to podwojny bo spasowalem to finalnie z powodu strefy cash ktora byla juz tuz tuz i na tamta chwile wolalem te 15bb zachowac baczac iz za wiele juz zwojowane za mna. Czyli oddsy mialem by to sprawdzic i co wazniejsze powinien byc push po flopie. A co w takim razie zrobic powinienem przy wiekszych stackach zarowno u mnie jak i u niego ? 3xbet okazuje sie za maly dawal mu odds do sprawdzenia zatem co najmniej 4xBet? Czy jeszcze mocniej?
    Ostatnio edytowane przez czarny83 ; 22-05-2010 o 16:51

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Przy większych stackach to już zależy co by się działo. Może wtedy by zagrać te 3x na flopie i call beta ?
    Czy 3x czy 4x to moim zdaniem, akurat w tym rozdaniu nie chodziło o wielkość, ale o to, że jeżeli już robisz raise na flopie z twoim stackiem, to z tego rozdania już się nie wycofasz. Push wygląda bardziej drawowato jak dla mnie, do tego jakby bardziej pasuje również jako ochrona twojej ręki.

    W przypadku dużych stacków to standardowo zależy, od tego jak są duże i jak gra przeciwnik

  8. #8
    na flopie push, a jak juz to tak rozegrales to gram fold po 2min myslenia

    ps. ja na na takim bordzie zawsze to lead`uje bo jest duza szansa ze ktos cos trafil i jest duzo draw`ow, jak dostane raise to gram reraise all-in , a jak dostaje call i spada taki turn to check-check (check call) , lub jezeli gosc gra instant all-in to raczej fold (zalezne od readow)
    Ostatnio edytowane przez TheMakaron ; 26-05-2010 o 17:34

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    na turnie dorzucasz 17 276 i w puli będzie 79 102, przeciwko flushowi lub stritowi masz prawie 22% na wygranie i w sumie tyle samo wynoszą pot oddsy, więc wszystko zależy od Ciebie np: czy lubisz i umiesz grać na shorcie,

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez czarny83 Zobacz posta
    spasowalem to finalnie z powodu strefy cash ktora byla juz tuz tuz i na tamta chwile wolalem te 15bb zachowac baczac iz za wiele juz zwojowane za mna.
    Dzięki takiemu myśleniu 80% graczy bubble turniejów z wpisowym <100$ są doskonałą okazją do zbudowania stacka, nie chodzi o fold, tylko o scary play