Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Cytat Zamieszczone przez trevor Zobacz posta
    wedlug mnie 82rott, jesli grasz full ringi graj je nadal jesli przynosza ci zyski i daruj sobie otwieranie nowego pustego stolu i tyranie HU z jakims regiem
    Bez sensu. Przeciez opanowanie gry HU moze bardzo poprawic gre na 6-max czy full ring. Umiejetnosc gry w HU wymaga intuicyjnego lapania i wykorzystywania bardzo subtelnych, ledwo namacalnych aspektow gry w pokera, ze chociazby zmiane stylu gry przeciwnika po kilku rozdaniach, flow gry, betowanie/callowanie bardzo thin tu wymienie...

    W moim przypadku przygoda z HU zupelnie odmienila moj sposob gry i generalnie postrzeganie pokera. Przestalem wogole patrzec na gre w post-flop jako matematyke z domieszka psychologii a bardziej na psychologie z domieszka matematyki.
    Ostatnio edytowane przez MrLebowski ; 19-05-2010 o 14:10

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez MrLebowski Zobacz posta
    Bez sensu. Przeciez opanowanie gry HU moze bardzo poprawic gre na 6-max czy full ring.
    +1

    o to dokladnie chodzi. poza tym najwiecej value widze w otwieraniu nowych stolow, zwlaszcza o pewnych godzinach na FTP, kiedy wszystkie stoly sa full, a jak juz sie zdarzy jakies miejsce to dlatego ze ktos uciekl z mega EV- siedziska.

    po 2 miesiacach mam juz maly sukces taki, ze regi nie rzucaja sie od razu na mnie i nie siadaja po mojej lewej jak tylko zobacza ze siedze sam

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    graj jak najwiecej cash HU, najwiecej uczy