Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    witam,

    co polecacie zeby pouczyc sie HU skills, ktore beda przydatne na NL25-NL50 ?

    chodzi mi o otwieranie nowych stolikow FR i poczatkowe granie 1 na 1. nie mam za duzej probki, bo szybko sie stolik uzupelnia, ale jednak jestem na minus w HU i chcialbym cos z tym zrobic. standardowe 3 typy villainow
    - nit reg nie dostosowujacy sie do HU - zabieramy mu blindy 3 razy, raz odwija sie 3 betem, jestesmy na 0
    - dobry reg, ktory mnie miazdzy i modle sie zeby ktos sie dosiadl byle szybciej
    - pasywny fisz, jest dobrze ale pewnie mozna wiecej z takiego wyciagac

    granie HU cash na tych limitach jest sporo EV- wiec odpada. HU sng ? jakie stawki moga byc zblizone skillem do NL 25 ? i czy przy rosnacych blindach moze to byc pomocne i miec jakies przelozenie na cash.

    thnx

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Tu masz tabelkę primoridiala, myślę że bardzo skuteczna http://forum.pokerzysta.pl/headsup/1...wanie-sie.html
    Poszukaj wszystkiego co poprawia grę po flopie.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    witam,

    granie HU cash na tych limitach jest sporo EV- wiec odpada.
    ??

  4. #4
    Pewnie chodzi o mit, że rake zabiera tyle, że nie da się byc +EV.
    Co jest nieprawdą.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Dobry rb podstawa bo rzeczywiscie robi sie ev- bo maxrake kazda reka.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    dobry gracz z da sobie rade, ten mega rake nie do pokonania to bzdura. jezeli ktos nie daje rady to i rake mu nie wiele pomoze

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez *MagiC* Zobacz posta
    Pewnie chodzi o mit, że rake zabiera tyle, że nie da się byc +EV.
    Co jest nieprawdą.
    moze mit, ale uwierzylem, zwlaszcza ze grajac 22/19 FR i tak kombinuje jak tu zrobic zeby rake mi tyle nie zzeral.
    masz jakies wyliczenia na to ? chetnie bym zobaczyl cos takiego.

    ps. wiadomo ze majac mega edge mozna byc na plus i przy 10% rake, ale chyba o nie o to chodzi.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    HU SNG Deep Stack No blinds increase na PokerStars najbardziej przypomina cash. Dostajesz 3000 żetonów, co przy stałych blindach 10/20 daje 150 BB stacki. Jedyny problem, to goście którzy tam czasami przesiadują... Niektórzy mają tendencję do przedłużania gry w nieskończoność.

    HUSNG różni się trochę od HU cash, ale moim zdaniem opanowanie niższych leveli, nawet 5-10$ daje bardzo dobre podstawy do HU cash. Przede wszystkim uczy aktywnego dostosowywania się do stylu przeciwnika, 3-betowanie z przeciętną, a czasami słabą ręką, callowanie silnych betów ze middle/bottom pair... Domyślam się, że ktoś kto gra full ring może mieć z tymi elementami problemy.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    169
    wedlug mnie 82rott, jesli grasz full ringi graj je nadal jesli przynosza ci zyski i daruj sobie otwieranie nowego pustego stolu i tyranie HU z jakims regiem

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Opole
    Posty
    33
    Ja mam taki patent , że otwierając nowe stoły odrazu robie sitout i gram dopiero przy 4osobach (6max)